Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2022
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank POS artık cebinde!

Türk bankacılık sektörünün çağdaş ve dinamik oyuncusu Anadolubank, harici bir POS cihazına ihtiyaç duyulmaksızın cep telefonlarıyla ödeme alınmasını sağlayan “Anadolubank POS Cebinde” uygulamasını işletmelerin hizmetine sundu.

Anadolubank, işletmelere tahsilatlarda büyük kolaylık sağlayacak inovatif ürünü Anadolubank POS Cebinde uygulamasını hayata geçirdi. Anadolubank ile elektronik ödeme şirketi Ödeal iş birliğiyle geliştirilen ürün sayesinde, kredi kartları ve banka kartlarıyla (debit) ödeme almak isteyen işletmeler, herhangi bir ilave POS cihazına ihtiyaç duymaksızın, cep telefonlarıyla diledikleri an, diledikleri yerde ödeme kabul edebiliyor. Üye işyerlerinin POS cihazı maliyetlerini tamamen ortadan kaldıran Anadolubank POS Cebinde uygulaması, aidat ve kullanım bedeli gibi ücretler barındırmıyor. Uygulama, iOS ve Android işletim sistemine sahip olan tüm telefonlarda çalışabiliyor. 

“Yenilikçi teknolojilerle işletmelerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz”
Anadolubank POS Cebinde ürünü hakkında bilgi veren Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan, “Pandemi dönemiyle birlikte, günlük hayatımızda olduğu gibi ödeme sistemleri dünyasında da ‘normaller’ değişmeye başladı. Müşterilerimiz, alışılagelmişin dışındaki ödeme yöntemlerini tercih etme eğilimindeler. Teknolojik dönüşümün bu denli hızlı yaşandığı bir dönemde, Anadolubank POS Cebinde gibi yenilikçi bir projeyi işletmelerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yepyeni ürünümüzle birlikte POS cihazını müşterilerimizin ceplerine indirmiş olduk. Üye işyerlerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara değer katacak yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlamaya devam edeceğiz” dedi. 

“Ödeme sistemleri dünyasındaki inovasyonun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz”
Türkiye’nin lider elektronik ödeme şirketi Ödeal’ın alt yapısını kullanan Anadolubank POS Cebinde ile ilgili bilgi veren Ödeal Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Birge Arısoy, “Türkiye’nin lider elektronik ödeme şirketi olarak 2014 yılında Türkiye’yi ilk kez cep telefonlarını POS’a dönüştüren “Ödeal Cepte POS” uygulaması ve teknolojisiyle tanıştırmıştık. Yenilikçi ödeme çözümlerimize fiziksel POS cihazlarını (yazar kasa POS özellikli Ödeal POS’lar ve Sade POS) da ekleyerek büyümemizi sürdürdük. 2022’nin ilk çeyreği itibarıyla 75 binden fazla iş yeri güvenli ve kolay ödeme çözümlerimizi kullanıyor. Sunduğumuz çözümler Cepte POS ve fiziksel poslar ile sınırlı değil. Katma değerli hizmet ihtiyacı olan kurumsal firmalar ve büyük ölçekli perakende dünyası için de VUK 507 uyumlu çözümü ve reyonda ödemeyi sağlayarak kasa kuyruklarını ortadan kaldıran Ödeal API gibi yenilikçi çözümleri hayat geçirdik. Anadolubank ile yaptığımız iş birliği sayesinde de yenilikçi ve kullanıcı dostu Anadolubank POS Cebinde çözümümüzü daha geniş kitlelere ulaştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ödeal’ın sektör lideri ödeme çözümleri ve Anadolubank’ın bankacılık birikiminin bir araya gelmesiyle ortaya çıkacak sinerjinin, ödeme hizmetleri sektörünü bir adım ileriye taşıyacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --