İşiniz İçin Yatırım

Yatırım

Anadolubank ile yatırımlarınıza yön vererek işinizi büyütmek çok kolay. Bankacılık ve finans ekosistemindeki dinamikleri ve tüm dalgalanmaları, uzman bir bakış açısı ile yakından takip eden Anadolubank, yatırım alanındaki geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi yatırım seçeneklerini müşterilerle buluşturuyor. 

Siz de işletmenizi büyütmek için Hisse Senedi, Hazine Bonosu/Devlet Tahvili, Dövizli Menkul Kıymet, Eurobond, VİOP, Türev Ürünler ve Anadolubank A.Ş. Tahvil ve Bonoları yatırım seçenekleri arasından size en uygun yatırım ürününü seçebilirsiniz. Size en yakın Anadolubank Şubesi’ni ziyaret ederek, yatırım alanındaki uzman kadromuzdan da destek alarak en iyi yatırım seçeneğiyle işinizi büyütmeye başlayabilirsiniz. 

 Anadolubank yatırım ürünleri ilgili daha fazla bilgi almak için sayfamızda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir ya da 0850 222 5550 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak da yatırım ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yatırım Fonu
Yatırım Fonu

Birikimlerinizi çeşitlendirmek ve farklı yatırım seçeneklerini değerlendirmek için size en yakın Anadolubank şubesini ziyaret ederek yatırım fonu işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hazine Bonosu / Devlet tahvili
Hazine Bonosu / Devlet tahvili

Anadolubank ile İşiniz İçin Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili almak çok kolay! Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Eurobond
Eurobond

Uzun vadeli işletme yatırımı Eurobond, Anadolubank'ta. Eurobond ve fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın!

Hisse Senedi
Hisse Senedi

Hisse Senedi alım satım işlemleriniz, Anadolubank İşiniz İçin Hisse Senedi ile artık çok kolay. İşletme hisse senedi detay ve fırsatları için hemen tıklayın!

Dövizli Menkul Kıymet
Dövizli Menkul Kıymet

İş yeri menkul kıymet işlemleriniz Anadolubank ile artık çok kolay. Yatırım araçlarımız arasında yer alan Menkul Kıymet ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Viop
Viop

İşletmeniz için Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası Anadolubank'ta. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Türev Ürünler
Türev Ürünler

Anadolubank'ta işletmeniz için Türev Ürünleri ve Türev Piyasalarını takip etmek çok kolay! İşiniz için opsiyon işlem türleri ve avantajları için tıklayın!

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!