Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Dijital Bankacılık Açık Bankacılık
Açık Bankacılık Açık Bankacılık

Açık Bankacılık

Açık Bankacılık Finansal Özgürlüğünüzü Şimdi Keşfedin!

Açık Bankacılık, farklı bankalardaki hesaplarınızı tek bir yerden yönetmenin ve finansal özgürlüğünüzü daha etkin bir şekilde kullanmanın kapılarını aralar.

Anadolubank Mobil uygulaması ile hesaplarınızı entegre etmek çok kolay. Hesap bakiyelerinizi anında görebilir, detaylı hareketleri inceleyebilir ve diğer bankalardaki hesaplarınız arasında hızlıca para transferleri gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal müşteri olmanız fark etmeksizin istediğiniz hesapları ekleyip çıkartabilirsiniz.

Açık Bankacılık ile Neler Yapabilirim?

Açık Bankacılık Yönetmeliği'ne uygun olarak,  hesap ekleme, çıkarma, detaylı hesap hareketleri görüntüleme ve para transferi gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Bankacılık'a Nasıl Başlarım?

Anadolubank Mobil’e giriş yaparak "Hesaplarım - Başka Banka/Kurum Ekle - Diğer Banka İşlemleri - Banka Kuruluş Ekle" adımlarını takip ederek istediğiniz banka hesaplarını hızlıca ekleyebilir ve yönetmeye başlayabilirsiniz.

En Fazla Kaç Farklı Banka Hesabını Görüntüleyebilirim?

Sınırsız! Dilediğiniz kadar banka hesabını Anadolubank Mobil üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Açık Bankacılık Hizmetleri Ücretli mi?

Hayır, Açık Bankacılık uygulamasının özel bir erişim ücreti bulunmamaktadır.

Açık Bankacılık Nasıl İptal Edilir?

Erişim izni verilen hesaplarda istenildiği zaman Açık Bankacılık erişimini iptal edebilirsiniz. Erişim izni ilk tanım tarihinden itibaren altı (6) ay süre ile verilmektedir ve bu sürenin sonunda otomatik olarak iptal olur.

Açık Bankacılık Hizmetini Kimler Kullanabilir?

Bireysel ve ticari müşterilerimiz, fark etmeksizin, Açık Bankacılık hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --