Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Hakkımızda Sürdürülebilirlik Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

  • Anadolubank olarak, finans sektörünün sürdürülebilirlik konusunda oluşturabileceği büyük dönüştürücü gücün farkındalığı ile sorumluluğumuza sahip çıkıyoruz. 
  • Ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz. 
  • Kurumumuz ve paydaşlarımız ile çalışma süreçlerimizi sürdürülebilirlik kapsamında düzenliyoruz.
  • Sürdürülebilir Bankacılığı, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, kurum ile bütünleştirmek istiyoruz.
  • Kurum içi sürdürülebilirlik çalışmalarımızın yanı sıra, sürdürülebilirlik temalı ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına destek olmayı hedefliyoruz. 
  • Sürdürülebilirliğin içselleştirilmesi için  ortak bilinç ve farkındalık oluşturulması gerekliliğinin bilincindeyiz. Bunun için çalışmalarımızda tüm iletişim kanallarımızı etkin bir biçimde kullanıyoruz.
  • Faaliyetlerimizde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını rehber alıyoruz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --