İşiniz İçin Nakit Yönetimi

Nakit Yönetimi

Anadolubank Nakit Yönetimi işe iş süreçlerini yönetmek çok kolay!

Anadolubank Nakit Yönetimi işlemleri ile çeşitli kurum ve kuruluşlara ödeme işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi firma havale, çek ve faturalarınızı da anında ödeyebilirsiniz.

Çek Paketi
Çek Paketi

Çek Paketi ile işlemlerinizi, Anadolubanklılara özel avantajlardan faydalanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Primi
SGK Primi

Anadolubank'ta SGK Prim Ödeme işlemlerinizi nakit ya da hesabınızdan kolayca ödeyebilirsiniz. SGK primi hesaplama ve detaylı bilgi almak için tıklayın!

Fatura Ödemeleri
Fatura Ödemeleri

Anadolubank Nakit Yönetimi ile fatura işlemleri hakkında bilgi alabilir, iş yerinizin faturalarını Anadolubank hesabınızdan ya da şubelerimizden ödeyebilirsiniz.

Çek Karnesi
Çek Karnesi

Alımlarınızı çek karşılığı gerçekleştirmek için Anadolubank cari hesabınıza bağlı çek karnenizi hemen alın, vadeli alımlarınızda rahatça kullanın!

Maaş Ödemeleri
Maaş Ödemeleri

Anadolubank'la maaş ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilir, kamu kurumları ve özel firmalara yönelik fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)
Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)

Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile önceden belirlenmiş kredi limitleri ile hesabınızda nakit yoksa bile bayileriniz ve müşterileriniz için ödeme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Toplu EFT/Havale
Toplu EFT/Havale

Anadolubank nakit yönetim sisteminde toplu EFT ve havale işlemlerinizi kolayca yapabilir, Anadolubank Nakit Yönetimi kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

FAST & KOLAS
FAST & KOLAS

FAST, 365 gün boyunca 7/24 para transferine imkan tanıyan yeni bir para transfer sistemidir. Bu yapı ile EFT saatlerinde ve bu saatler dışında, resmi tatil günleri de dahil günün her anında bankalar arası para transferi yapılabilecektir.

Ticaret yapmanın pratik yolu: Tedarikçi Finansmanı Sistemi
Ticaret yapmanın pratik yolu: Tedarikçi Finansmanı Sistemi
Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!