İşiniz İçin Krediler Tarım Yatırım Kredileri
Tarım Yatırım Kredileri Tarım Yatırım Kredileri

Tarım Yatırım Kredileri

Tarımsal Yatırım Kredisi iş süreçlerine esneklik katacak!

Tarla (Arazi) Alım Kredisi

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla tarla alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Arazi varlığını arttırmak isteyen çiftçi kayıt sistemine kayıtlı ve çiftçilik belgesine sahip üreticilerimize ürün desenine göre 60 ay vadeye kadar kredi kullandırılmaktadır.

2B Arazi Alım Kredisi

Tarımsal faaliyet hacmini genişletmek isteyen üreticilerin yeni arazi alımında ve 6292 kanun ile 19.04.2012 tarihinde kabul edilen ve 26.04.2012 tarihinde resmi gazetede yayınlanan 2/B yasası kapsamında yer alan arazilerin alımında finansman desteği sunmaktadır.

Traktör Kredileri

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla traktör alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sıfır km ya da 2.el araçlarda belirli şartlar çerçevesinde traktör alım kredileri kullandırılmaktadır.

Ekipman Kredileri

Tarımsal faaliyetin yerine getirilmesi için en geniş anlamıyla ihtiyaç duyulan her türlü alet ve ekipmanın alımının finanse edilmesine yönelik ürünler sunmaktadır.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!