Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
İşiniz İçin Krediler Tarım Yatırım Kredileri
Tarım Yatırım Kredileri Tarım Yatırım Kredileri

Tarım Yatırım Kredileri

Tarımsal Yatırım Kredisi iş süreçlerine esneklik katacak!

Tarla (Arazi) Alım Kredisi

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla tarla alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Arazi varlığını arttırmak isteyen çiftçi kayıt sistemine kayıtlı ve çiftçilik belgesine sahip üreticilerimize ürün desenine göre 60 ay vadeye kadar kredi kullandırılmaktadır.

2B Arazi Alım Kredisi

Tarımsal faaliyet hacmini genişletmek isteyen üreticilerin yeni arazi alımında ve 6292 kanun ile 19.04.2012 tarihinde kabul edilen ve 26.04.2012 tarihinde resmi gazetede yayınlanan 2/B yasası kapsamında yer alan arazilerin alımında finansman desteği sunmaktadır.

Traktör Kredileri

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla traktör alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sıfır km ya da 2.el araçlarda belirli şartlar çerçevesinde traktör alım kredileri kullandırılmaktadır.

Ekipman Kredileri

Tarımsal faaliyetin yerine getirilmesi için en geniş anlamıyla ihtiyaç duyulan her türlü alet ve ekipmanın alımının finanse edilmesine yönelik ürünler sunmaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --