İşiniz İçin Birikim ve Mevduat

Birikim ve Mevduat

Birikimlerinizi değerlendirirken Anadolubank Yanınızda!

Birikimlerinizi doğru yatırımlarla değerlendirmek ve kazancınızı katlamak için Anadolubank yanınızda. Avantajlı Hoş geldin faiziyle Renkli Hesap, birikimlerinizi değişken kur hareketlerinden koruyan Kur Korumalı Mevduat, farklı vade seçenekleri ile açabileceğiniz e-Vadeli Hesap ve daha birçok ürünümüz ile birikiminize ve size özel çözümler sunuyoruz. Anadolubank’a gelin, birikimlerinizi uygun vade ve avantajlı faiz oranları ile katlayın.

Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı
Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı’nda değerlendirin, hem avantajlı faiz oranlarından yararlanın hem de kur riskinden korunun.

e-Vadeli Hesap
e-Vadeli Hesap

Anadolubank Mobil veya İnternet Şube’den e-Vadeli Hesap açın, birikimlerinizi farklı vade ve avantajlı faiz oranları ile değerlendirin.

Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat

TL veya döviz cinsinden birikimlerinizi dilediğiniz an kullanabilir, günlük harcamalarınızı yapabilir, fatura ödemelerinizi ve para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli Mevduat
Vadeli Mevduat

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla birikimlerinizi sabit bir getiri ile artırmanın yolu Anadolubank Vadeli Hesap’ta.

Altın Hesap
Altın Hesap

Fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan işletme birikimlerinizi Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur