Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
İşiniz İçin Kartlar

Kartlar

Anadolubank Kurumsal Kredi Kartları ile işlemlerinizi güvenle yapın!

Şirketiniz ve işletmeniz için yapacağınız finansal işlemlerinizi Anadolubank Worldcard, Anadolubank Business Worldcard, Anadolubank Sanal Worldcard, Anadolubank Kredi Kartı ve Anadolubank Tarım Kart ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Anadolubank Worldcard ve Anadolubank Business Worldcard ile World sistemine dahil 200.000’i aşkın üye işyerlerinde taksit ve Worldpuan ayrıcalıklarından yararlanabilir, kazandığınız Worldpuanları World üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.
  • Tüm dünyada Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatı vererek, kredi kartı ödemelerinizin vadesiz hesabınızdan düzenli olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yakınlarınıza, limitini sizin belirleyeceğiniz bir ek kart çıkartabilirsiniz.
  • Kredi kartınızın kullanım süresi 3 yıldır.
  • Yıllık Üyelik Ücretleri ekstre aracılığı ile tahsil edilmektedir.
  • Anadolubank Worldcard ve Anadolubank Business Worldcard ile yaptığınız alışverişler karşılığında Worldpuan kazanırsınız. Her 1 Worldpuan 0,005 TL’ye eşittir.
  • İnternette güvenli alısveriş imkanı sağlayan Anadolubank Sanal Kredi Kartı‘na, Internet Şubemiz aracılığı ile istediğiniz an sahip olabilirsiniz.
  • Yurt içinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM’lerinden faydalanabilir, yurt dışında da Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz ATM’lerden o ülkenin para cinsi ile nakit avans çekebilirsiniz.

Kredi kartı başvurularınızı, Anadolubank Şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Anadolubank Business Worldcard
Anadolubank Business Worldcard

Anadolubank Business Worldcard ile işletme işlemleri yapmak çok kolay. Visa ve Mastercard logosu olan her yerde geçerli Anadolubank Business Worldcard avantajları için tıklayın!

Tarım Kart
Tarım Kart

Anadolubank Tarım Kart çiftçilerimizin yanında! Vadesiz ve Tarım Kredisi hesaplarından işlem yapabileceğiniz Anadolubank Tarım Kart avantajlarını inceleyin!

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --