Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Anadolubank A.Ş. hizmette insanı ön planda tutan bankacılık anlayışıyla, müşterilere ait bilgilerin gizliliği ve güvenliğini sağlamakta, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Anadolubank A.Ş. müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemiştir.

Bankamız, müşterinin izni haricinde veya yasal bir zorunluluk olmadığı sürece müşterilerine ait bilgiyi herhangi bir 3. şahıs kurum ve kuruluş ile paylaşmayacağını, bu bilgileri en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarında koruyacağını taahhüt eder.

Anadolubank web sitesinde bulunan tüm bilgi, içerik ve görüşler herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin  sadece bilgi vermek amaçlı olup hiçbir şekilde alış veya satış teklifi olarak değerlendirilemez.   

Anadolubank A.Ş. web sitesinde bulunan bilgi, içerik ve görüşlerin doğruluğu, tamlığı ve eksiksizliğini garanti etmemekle birlikte bu bilgilerdeki eksiklikler ve yanlışlıklardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu bilgilere dayanılarak alınan kararlardan, yapılacak işlemlerden dolayı doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zarardan, masraflardan dolayı bankamız sorumlu değildir. Bu bilgilere dayanılarak hareket edilmeden önce bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi önerilmektedir.   

Gizlilik politikalarımızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz için geçerlidir. Anadolubank web sitesinden link verilen web sitelerini veya ziyaret edilen diğer web sitelerini kapsamamakta olup bu sitelerden uğranabilecek maddi/manevi zarar ve kayıplardan bankamız sorumlu tutulamaz.

Müşterilerimiz güvenlik sorumluluklarını yerine getirmediği takdirde; özlük ve yerleşim yeri bilgilerini, bünyemizde bulunan nakdi ve/veya menkul varlıklarını kaybedilebilir. Kredi kartı v.b. olarak şahsına  tanımlanmış elektronik harcama araçları üçüncü kişiler tarafından kullanılabilir. Hatta, varlık kaybı bulunmasa dahi harcama ve ödeme alışkanlıklarına ait bilgi içeriği, özlük ve yerleşim bilgileri gibi benzer kişiye özel bilgilerin, üçüncü kişilerin ellerine geçmesi halinde suç unsuru olarak kullanılabilir.

Müşterilerimizin bu konuda bilgilenmesi ve gereken önlemlerini alması için müşterilerimizin web sitemizde bulunan Güvenlik Uyarıları menüsünü okumalarını tavsiye ederiz.

Bankamız tarafından gönderilen kısa mesaj, e-posta gibi iletişim kanallarından gönderilen duyuruları, bilgilendirmeleri almak istemiyorsanız, şubelerimize başvurabilirsiniz.

Bankamız, web sitesinde yer alan tüm bilgileri, ürün ve hizmetleri önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir.

Müşterilerimiz, bankamız web sitesine girerek ve web sitesinde yer alan bilgileri kullanarak, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiğini taahhüt etmiş olur.

Saygılarımızla,
Anadolubank A.Ş.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --