Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!

Kurumsal Profil

Anadolubank; bankacılık faaliyetlerini Kurumsal, Ticari, KOBİ, İşletme ve Tarım Bankacılık ile Bireysel Bankacılık altında yürütmektedir. Türkiye çapında 96 şubesi ile hizmet sunan banka, temel bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra müşterilerine, faktoring ve yatırım alanlarında da  finansal iştirakleri ile hizmet verirken; Hollanda’da da uluslararası iştirake sahiptir.
 
Değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik değer yaratan çözümler sunma amacıyla iş modelini yenileyerek; ürün, hizmet ve kanallarını geliştiren banka, teknoloji ve dijitalleşme alanında güncel altyapılar oluşturmaktadır.
 
Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisi  ve müşteri odaklı çağdaş bankacılık anlayışı ile Anadolubank;  müşterileri, çalışanları ve topluma değer yaratarak, Türkiye ekonomisine olan katma değerini arttırmayı hedeflemektedir.
 
Bireysel müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını; konusunda uzman, kişiye özel müşteri temsilcileri aracılığıyla sunduğu, kapsamlı birikim yönetimi ürünleri ile yanıtlamaktadır.
 
Çalışma prensibini güven, şeffaflık ve etik değerler olarak belirleyen Anadolubank, sürdürülebilir büyüme perspektifiyle, ulusal bankacılık alanındaki saygın konumunu sürdürmektedir.
 
Anadolubank, Habaş Şirketler Grubu iştirakidir.


ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.

Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş , 21 Eylül 1998 tarihinde Anadolubank A.Ş iştiraki olarak kurulmuş ve Anadolubank ile 28 Nisan 1999 yılında Acentelik , 1 Ocak 2016 yılında ise Emir İletimine Aracılık Sözleşmesi imzalanmıştır.

Geniş yetkili Aracı Kurum olan Anadolu Yatırım; uzman kadrosu , hızlı , dinamik , ihtiyaç odaklı hizmet politikası ve yenilenen teknolojik altyapısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Webborsam(www.webborsam.com) işlem platformunda , Pay senedi ve VİOP işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlem platformuna Anadolubank internet sitesi ve internet şubesi ile Anadolu Yatırım internet sitesinden de erişim sağlanabilir.

Paritem işlem platformunda kesintisiz olarak (hafta içi 5 gün , 24 saat ) uluslararası piyasalarda en çok işlem gören parite ve altın/gümüş gibi emtia işlemleri kaldıraçlı olarak gerçekleştirebilmektedir.

Güçlü ortaklık yapısına sahip olan Anadolu Yatırım , deneyimli kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak , belirlediği hedeflerine ulaşmada güvenli adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

https://anadoluyatirim.com.tr/


ANADOLU FAKTORİNG A.Ş. 

Anadolu Faktoring A.Ş., 2007 yılında BDDK’dan alınan izin ile %99’u Anadolubank A.Ş. hissedarlığında faaliyetine başlamıştır. Tabana yaygın büyüme stratejisiyle her bir işletmeye özel çözümler sunan Anadolu Faktoring, başta İstanbul olmak üzere ticari yaşamın güçlü ve dinamik olduğu bölgelerde şubeleşerek rekabetçi finansman olanaklarıyla müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana sergilediği başarılı performansını; güçlü sermayesi, deneyimli ve etik değerlere bağlı profesyonelleri ile her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

www.anadolufactoring.com.tr

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --