Hakkımızda Anadolubank'ı Tanıyın İştirakler ve Bağlı Ortaklıklar

İştirakler ve Bağlı Ortaklıklar

Anadolubank Nederland N.V.

Anadolubank A.Ş. iştiraki olarak kurulan Anadolubank N.V., 2007 yılında Hollanda Merkez Bankası’ndan aldığı bankacılık lisansının ardından 2008 yılı başında faaliyetlerine başlamıştır. Başta Hollanda olmak üzere, Euro Bölgesi’nde ve Türkiye’de, orta ve büyük ölçekli işletmelerin fonlanması ve dış ticaretin finansmanı konularında faaliyet göstermektedir.

Güçlü sermayesi, deneyimli yönetim ekibi ve ana bankasından aldığı destekle riske duyarlı yaklaşımından ödün vermeksizin kararlı ve tutarlı bir strateji izleyen Anadolubank N.V., sağlıklı sermaye yapısına sahip bankalar arasında yer almaya devam etmektedir.

Anadolu Faktoring A.Ş.

Anadolu Faktoring A.Ş  20 Mart 2007 tarihinde %99.9 u Anadolubank A.Ş. sermayedarlığında faaliyetine başlamıştır.Bugün basta İstanbul olmak üzere Ticari yaşamın güçlü ve dinamik olduğu il ve bölgelerde şubeleşerek rekabetçi esnek ve güvenilir finansman olanaklarıyla müşterilerine finansal destek vermektedir. Kuruluşundan bu yana sergilediği başarılı performansını ,güçlü kadrosu ve deneyimli personeli ile kaliteli  aktif büyüklüğünü  kaliteli hizmet sunarak her geçen gün arttırmaya devam edecektir.

Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.

Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., 21 Eylül 1998 tarihinde kurulmuş ve 28 Nisan 1999’da Anadolubank ile acentelik sözleşmesi imzalamıştır. Acentelik anlaşması yeni SPK kanun uyum koşulları içinde 31 Aralık 2015 tarihinde son bulmuştur. Şirket, menkul kıymet alım satımı, kaldıraçlı alım-satım işlemleri, halka arz, portföy yöneticiliği, repo/ters repo ve yatırım danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Anadolu Yatırım, kaliteli ve hızlı hizmet politikası ile müşteri sayısını ve işlem hacmini artırarak ürün yelpazesinde bulunan piyasalarda pazar payını yükseltmeyi hedeflemektedir.

İşlem platformu WEBBORSAM hisse, Viop ve parite işlemlerinin tek bir platformda gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ürün kullanıcıları www.webborsam.com, www.anadoluyatirim.com.tr ve Anadolubank.com.tr adreslerinden erişim sağlayabilmektedir. 2014 yılı itibariyle, WEBBORSAM, hızlı, pratik ve kullanıcı dostu özelliği ile mobil uygulamasını da müşterilerimizin kullanımına sunmuştur.

WEBBORSAM sayesinde, platform üzerinden gerekli piyasa bilgilerini alarak müşteri temsilcisine gerek kalmadan hisse / VİOP işlemi yapan müşteri sayısı artırılması hedeflenmektedir.

Ayrıca, internet tabanlı PARİTEM platformu sayesinde yatırımcılar, haftanın beş günü 24 saat boyunca kesintisiz internet erişimi olan her yerden dünyada en çok işlem gören 23 adet paritede işlem yapabilmekte, ayrıca spot altın ve gümüş işlemleri de gerçekleştirebilmektedir. Ürün kullanıcıları  www.anadoluyatirim.com.tr  ve www.webborsam.com.tr  adreslerinde Paritem bölümünde veya www.paritem.com.tr adresine girerek işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!