Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Kartlar Anadolubank Banka Kartı
Anadolubank Banka Kartı Anadolubank Banka Kartı

Anadolubank Banka Kartı

Anadolubank Banka Kartı ile vadesiz hesabınızdan belirlenen günlük limitler dahilinde yurtiçi ve yurtdışında nakit çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

  • Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak, aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifre oluşturabilmek için kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi, kart numaranızın son 6 hanesini ve kartınızın arkasında bulunan 3 haneli CVV kodunu, aralarında birer boşluk bırakarak yazıp, 4345’e SMS olarak gönderebilirsiniz. (Örnek SMS: SIFRE 1234 567890 123)

Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda 7/24 hizmet veren 0850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezimizi arayarak bildirimde bulununuz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --