Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Krediler İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi

Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Dijital İhtiyaç Krediniz Avantajlı Faiz Oranlarıyla Anadolubank’ta.

20.000 TL ve 12 ay vadeye kadar dosya masrafsız olarak kullanabileceğiniz dijital ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Şubeye gitmeden kolayca başvurun, avantajlı faiz oranlarından faydalanın. Hesaplama aracı ile ihtiyacınıza uygun kredi tutarını ve vadeyi seçerek aylık ödeyeceğiniz taksitleri ve toplam geri ödeme tutarını hesaplayabilirsiniz.

Taksit Tutarı
Faiz Oranı
Geri Ödenecek Tutar

Kampanya kapsamında dijitale özel 20.000 TL’ye kadar ve 12 ay vade seçeneği ile avantajlı oranlardan faydalanabilirsiniz. Belirtilen faiz oranı hayat sigortasını bankamızdan yapmanız durumunda geçerli faiz oranıdır. Kredi masrafına ise, hayat sigortası ve vergiler dahil değildir. Sigorta primi müşterinin yaşına ve kredi tutarına göre değişebilir.

Detaylı Bilgi

Anadolubank müşterisi olmayan kullanıcılar Dijital İhtiyaç Kredisi başvurmak için kredi başvuru formunu doldurabilir, mevcut Anadolubank müşterilerimiz ise başvurularını İnternet Şube ya da Anadolubank Mobil’den kolaylıkla yapabilir.

Dosya masrafsızlık ve avantajlı faiz oranı yalnızca dijital kanallardan yapılan hayat sigortalı kredi başvuruları için geçerlidir.

Anadolubank’tan kullanacağınız dijitale özel avantajlı faiz oranlı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilir, gelirinize uygun geri ödeme planı ile aylık taksitlerle rahatça ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için sayfada yer alan “Özellikler” ve “Sıkça Sorulan Sorular” sekmelerini tıklayabilirsiniz.

Avantajlı Faiz Oranları

Dijitale Özel Avantajlı Faiz

Dosya Masrafsız

Dosya Masrafsız

Şubeye Gitmeden

Şubeye Gitmeden

70.000 TL'ye Kadar

70.000 TL'ye Kadar

Nasıl Başvurabilirim?

Anadolubank Müşterisi Değilim

tt

İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurun

tt

Hesap Açılışı İçin
Kurye Adresinizi
Ziyaret Etsin

tt

Telefonunuza Gelen SMS ile Dijital Kanallarımıza
Giriş Yapın

tt

Kredinizi Hemen Kullanın

tt

Dijital Kanallarımıza
Giriş Yapın

tt

İhtiyaç Kredisi
Başvuru Formunu
Doldurun

tt

Krediniz Hemen
Hesabınıza
Geçsin

  • Avantajlı faiz oranı ve dosya masrafsızlık özelliği yalnızca Anadolubank İnternet Şube, Anadolubank Mobil ve online başvuru formumuz üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir.
  • Anadolubank şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız durumunda dijitale özel faiz oranı ve dosya masrafsızlık gibi avantajlardan faydalanamazsınız.
  • Şubeye gitmeden dilediğiniz her yerden Anadolubank Mobil, İnternet Şube ve online başvuru formumuz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • 1.000-50.000 TL'ye kadar 36 ay, 50.000-70.000 TL'ye kadar 24 ay arasından gelirinize ve ihtiyacınıza en uygun olan tutar ve vade için kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik 20.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar avantajlı oranlar ve dosya masrafsız kredi seçeneklerine dijital kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
  • Başvuru için gerekli belge olarak yalnızca kimlik kartınız yeterli olacaktır.
  • Kredinizin onaylandıktan sonra hesabınızın açılıp kredi tutarının hesaba geçmesi için kuryemiz tarafından size ulaştırılan evrakların imzalanması gerekmektedir.
Dijital İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Anadolubank müşterisi olmayan kullanıcılar Dijital İhtiyaç Kredisine başvurmak için kredi başvuru formunu doldurabilir. Mevcut Anadolubank müşterilerimiz ise başvurularını İnternet Şube ya da Anadolubank Mobil’den kolaylıkla yapabilir.

Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisi’nin avantajları nelerdir?

Dosya masrafı ödemeden ve şubeye gitmenize gerek kalmadan kolayca başvuru yapabilir, dijitale özel avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu hızlıca öğrenebilir ve şubeye gitmenize gerek kalmadan onaylanan kredi limitinizi dijital kanallarımız üzerinden kullanabilirsiniz.

Anadolubank müşterisi olmasam da dijitalden ihtiyaç kredisine başvurabilir miyim?

Kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Görüntülü görüşme ve dijital kanallarımız üzerinden de kolayca Anadolubanklı olup başvurunuzu İnternet Şube ve Anadolubank Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında hesabınızın açılabilmesi için anlaşmalı kuryemiz sizi, seçtiğiniz adresinizde (ev/işyeri) ziyaret eder. Kimlik teyidi ve sözleşmelere alınan imzalar sonrasında hesap açılışınız yapılır. Dijital kanallarımıza giriş yaparak onaylanan ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisi’ne herkes başvurabilir mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup 18-70 yaş arasında yer alan herkes Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilir. Anadolubank, onaylanmış bir kredi için son kullanım kararını verme, kampanya şartlarını ve faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisi kullanırken sigorta yaptırmam gerekiyor mu?

Dijital ihtiyaç kredinizi kullanırken, hayat sigortalı veya hayat sigortasız olmak üzere iki seçeneğiniz mevcuttur. Hayat sigortası yaptırarak dijitalde daha avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Hayat sigortası priminiz, kredi tutarınız vadesiz hesabınıza aktarıldıktan sonra otomatik olarak kesilir. Eğer hayat sigortası yaptırmak istemezseniz herhangi bir sigorta primi ödemezsiniz. Hayat sigortası 18-65 yaş arası müşterilerimiz için yapılmaktadır.

Kredimi kullanırken hayat sigortası yaptırmak istersem ne kadar ücret öderim?

Hayat sigortası priminiz; yaşınıza, kullandığınız kredi tutarına, vadenize ve cinsiyetinize göre değişebilir. Dijital Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırmak isteyen müşterilerimizin hayat sigortaları MetLife Sigorta üzerinden otomatik yapılır. Hayat sigortası poliçeniz mail adresinize ve cep telefonunuza gönderilir.

En fazla ne kadar Dijital İhtiyaç Kredisi çekebilirim?

En düşük 1 TL en yüksek 70 TL tutarında İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Dijital İhtiyaç Kredisi başvuru adımında istediğiniz kredi tutarını ve bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamladıktan sonra, ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda bir değerlendirme yapılır ve bu değerlendirme sonucunda size başvurduğunuz tutarda bir kredi sunup sunamayacağımızı öğrenebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi faiz oranları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Güncel faiz oranlarımızı web sitemizde yer alan “Faiz” sekmesindeki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Taksit tutarı ve ödeme seçeneklerini görmek için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Hesaplama aracı ile ihtiyacınıza uygun kredi tutarını ve vadeyi seçerek aylık ödeyeceğiniz taksitleri ve toplam geri ödeme tutarını hesaplayabilirsiniz.

Anadolubank, Dijital İhtiyaç Kredisi için dosya masrafı veya kredi kullandırım ücreti alıyor mu?

Dijital İhtiyaç Kredisi başvurunuzda herhangi bir dosya masrafı ve kredi kullandırım ücreti bulunmamaktadır.

Dijital İhtiyaç Kredisi tutarları ve vade süreleri nelerdir?

1.000-50.000 TL'ye kadar 36 ay, 50.000-70.000 TL'ye kadar 24 ay arasından gelirinize ve ihtiyacınıza en uygun olan tutar ve vade için kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik 20 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar avantajlı oranlar ve dosya masrafsız kredi seçeneklerine dijital kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Paramı nasıl çekebilirim?

Anadolubank ATM’lerinden veya QNB Finansbank ATM’lerini kullanarak 3 binden fazla ATM’den günlük limitiniz dâhilinde paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca Anadolubank Mobil ve İnternet Şube aracılığıyla paranızı kullanabilir veya dilediğiniz banka hesabına transfer edebilirsiniz.

Elime ne kadar para geçecek?

Onaylanan kredi tutarınız üzerinden, eğer hayat sigortası yaptırdıysanız sigorta priminiz, sizin tercihinize göre, taksitli veya peşin olarak kesilir. Bu durumda hesaplanan sigorta primi, kredi tutarınızdan düşer ve kalan para hesabınıza aktarılır.

İhtiyaç Kredisi taksitlerimi hangi kanallardan ödeyebilirim?

Dijital İhtiyaç Kredisi taksitlerinizi Anadolubank Mobil, İnternet Şube ve Anadolubank şubelerinden ya ATM’den hesabınıza para yatırarak kolayca ödeyebilirsiniz. Dijital kanallarımızdan yapacağınız ödemeleri 08.00-23.00 saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kullandıktan sonra sözleşmeleri nasıl alabilirim?

Dijital kanallarımız üzerinden ihtiyaç kredinizi kullandıktan sonra tüm sözleşmeleriniz bankamızda kayıtlı e-posta adresinize gönderilir.

Dijital İhtiyaç Kredisi’nden yararlanabilmem için kredi skorum kaç olmalıdır?

Kredi skorunuzu, kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi kullandığınız kredi ürünlerinin limit / risk durumu, yapmış olduğunuz ödemeler belirlemektedir. Diğer hizmet aldığınız bankalarda size tahsis edilen limitler, bu limitlerin kullanım durumu ve yaptığınız düzenli zamanında ödemeler kredi skorunuzu oluşturmaktadır. Detaylı bilgi için: https://www.findeks.com/

Dijital İhtiyaç Kredisi’nden cayma hakkımız var mıdır?

Dijital İhtiyaç Kredinizi dilediğiniz zaman dijital kanallarımız üzerinden kapatabilirsiniz. Kredinizi erken kapatmanız durumunda; sadece kredinizi kapattığınız süreye kadar olan vergi dâhil toplam faizinizi ödersiniz.

Onaylanmış Dijital İhtiyaç Kredi’mi nasıl kullanabilirim?

Anadolubank Mobil veya İnternet Şube’de Başvurular menüsünde yer alan İhtiyaç Kredisi’ne tıklayarak sürecinizi tamamlayıp kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisini erken kapatmanın cezası ve indirimi nedir?

İhtiyaç Kredinizi erken kapatmanız durumunda herhangi bir cezai durum oluşmamaktadır. Kredinizi erken kapatmanız durumunda sadece o güne kadar işleyen faiz tutarını ödersiniz. Üstelik bu sayede faiz indiriminden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi başvurusunda kefile ihtiyaç duyulur mu?

Dijital İhtiyaç Kredisi başvurusunda kefil şartı aranmamaktadır. Şubelerden yapacağınız İhtiyaç Kredisi başvurularınızda ise kefil talep edilebilmektedir.

Hayat Sigortalı Kredi
Kredi Tutarı (TL) Taksit Sayısı (Vade) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı (TL) Dosya Masrafı Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplam (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
20,000 12 3.49% 2,230.75 0 88.47 6.28% 75.46%
20,000 24 3.99% 1,475.90 0 143.08 6.95% 83.46%
20,000 36 3.99% 1,237.87 0 205.30 6.95% 83.46%
Hayat Sigortasız Kredi
Kredi Tutarı (TL) Taksit Sayısı (Vade) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı (TL) Dosya Masrafı Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplam (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
20,000 12 3.69% 2,230.75 0 0 5.65% 75.46%
20,000 24 4.09% 1,494.44 0 0 7.18% 86.20%
20,000 36 4.09% 1,258.31 TL 0 0 7.18% 86.20%

Örnek ödeme tablosu, 20.000 TL kredi tutarına göre hazırlanmıştır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dahil edilmemiştir. Aylık ve Yıllık maliyet oranlarına hayat sigortası dahil değildir. Örnek kredi için hayat sigortası primi 35 yaşında müşteri için hesaplanmıştır. Sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı, örnek hayat sigortası primi, kredi tahsis ücreti ve vergilerden oluşmaktadır. Banka tabloda belirtilen faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. İhtiyaç kredisi kullandırımından önce, krediye ilişkin tüm masraf, ücret ve komisyon bilgilerini hakkında bilgilendirme bilgi formu içerisinde yapılacaktır.

En Yakın Anadolubank

En yakın Şube ve ATM'lerimiz için tıklayın

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --