Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Kuponlu Hesap Kuponlu Hesap

Kuponlu Hesap

Anadolubank Kuponlu Hesap çok çekici!

Birikimlerinizi güvence altına alan Anadolubank Mevduat Kuponlu Hesap ile anapara faizini bozmadan, ihtiyaçlarınızı faiz getirisi ile karşılayın!

Kuponlu Hesap ile 1 yıllık vadeli mevduat hesabınızdan seçtiğiniz dönemlere göre biriken faizi çekebilirsiniz. Hesabınız bozulmaz, faiz oranı değişmez! 

Kuponlu Hesap ile neler yapabilirim?
  • Hesabınızı, TL/USD/EUR cinsinden açtırabilirsiniz.
  • Hesap alt limiti 10.000 TL/USD/EUR’dir.
  • 1 yıldan 3 yıla kadar istediğiniz vadede hesap açtırabilirsiniz.

Hemen Anadolubank’tan TL/USD/EUR olarak Kuponlu Hesabınızı açın, faiz getirisi ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

Anadolubank Kuponlu Hesap ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Kuponlu hesap nasıl oluşturabilirim?

Anadolubank Kuponlu Hesap oluşturmak için Anadolubank Mobil ve İnternet Şubeyi kullanabileceğiniz gibi size en yakın Anadolubank Şubesi’ni de ziyaret edebilirsiniz.

Kuponlu Hesap’tan para çekmek vadeyi bozar mı?

Bir tür vadeli hesap olan Kuponlu Hesap’ta, vadeli hesaptan para çekme ya da vadeli hesaptan para yatırma işlemlerinde olduğu gibi vadeniz bozulmaz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --