Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Özel Bankacılık Size Özel Ürünler
Size Özel Ürünler Size Özel Ürünler

Size Özel Ürünler

Anadolubank Özel Bankacılık’ın size özel ürün ve hizmetleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Geniş ürün yelpazesi ve birikim yönetiminde uzmanlaşmış portföy yöneticileri ile hedefinize ve önceliklerinize uygun çözümler sunmak için yanınızdayız.

Özel Bankacılık Kredi Kartı

Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerine özel olarak tasarlanan MasterCard'ın özel kredi kartı olan "World Elite”, sade tasarımı ve size özel sunduğu saygın özellikleriyle yaşam tarzınıza ayak uydurur.

Anadolubank World Elite kredi kartınızın “Lounge Key*” özelliği sayesinde yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı lounge’larda her sene 12 defa ve ayda en fazla 2 defa olmak üzere 1 misafiriniz ile lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Lounge key hizmetinden faydalanmaya kredi kartınızı teslim aldıktan sonra 1 hafta içinde başlayabilirsiniz. Lounge key giriş haklarının aşılması durumunda kişi başı 32 USD ile ücretlendirme yapılacaktır. Haklarınız dahilinde lounge girişinde kartınızdan çekilen tutar, ortalama 7 gün açık provizyon işlemlerinizde bekleyerek iptal olacaktır. Lounge’a giriş yapmak için Lounge Key resepsiyonundaki yetkiliye Anadolubank World Elite kredi kartınızı iletmeniz yeterlidir.

*Kartınız güvenlik sebebiyle internetten alışverişe kapalıdır. Lounge kullanımları ve internetten alışveriş imkanı için Anadolubank Mobil, İnternet Şube veya Çağrı Merkezi üzerinden tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi edinmek ve hizmetin geçerli olduğu alanları öğrenmek için Lounge Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anadolubank World Elite kredi kartınız ile;

  • Türkiye’nin her yerinde World sistemine dahil 200.000’i aşkın World üye işyerinde taksitli alışveriş olanağı,
  • Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yüksek nakit avans limiti,
  • Ücretsiz asıl ve ek kart avantajı,
  • Özel Bankacılık kredi kartının temassız ödeme özelliği sayesinde daha hızlı ve güvenli  alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Her alışverişinizde kazandığınız Worldpuanlar ile World sistemine dahil üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan her 10 TL alışverişiniz size 1 Anadolubank Worldpuan kazandırır. Her bir Worldpuan, 0,005 TL’ye eşittir.

Anadolubank ve MasterCard değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Lounge Key noktaları, MasterCard tarafından belirlenirken, herhangi bir değişiklik durumunda banka tarafından sorumluluk kabul edilmemektedir.

Yatırım Ürünleri

Yatırım ihtiyaçlarınıza en uygun ürünler Anadolubank Özel Bankacılık‘ta.
Anadolubank Özel Bankacılık ile yatırımlarınıza yön vererek birikimlerinizi değerlendirmek ve elde ettiğiniz kazançla planlarınızı gerçekleştirmek artık çok kolay. Bankacılık ve finans ekosistemindeki dinamikleri uzman bakış açısıyla yakından takip eden Anadolubank Özel Bankacılık, müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi yatırım seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Anadolubank Özel Bankacılık; hazine bonosu, devlet tahvili gibi sabit getirili menkul kıymetlerden tezgah üstü piyasada türev ürünlerin alım satımı, Eurobond işlemleri ve gün içi döviz alım satım ve parite işlemlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunar. Bunu yaparken risk profiliniz ve fırsatlardan yararlanma isteğinize uygun seçimler önerir. 
Yatırım ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Yatırım sayfamızı inceleyebilir, 0 850 221 25 59 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Özel Bankacılık Hizmet Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mevduat ürünleri

Anadolubank Özel Bankacılık ile TL ya da döviz birikimleriniz, dilediğiniz vadede güvenle değerlenir. Birikimlerinize değer katmak istiyorsanız, Anadolubank Özel Bankacılık’ın size sunacağı avantajlı mevduat faiz oranları ile en uygun mevduat ürününü seçerek kazanmaya bugünden başlayabilirsiniz.
Mevduat ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Mevduat sayfamızı inceleyebilir, 0 850 221 25 59 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Özel Bankacılık Hizmet Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.


Ek kartlar, Özel bankacılık ayrıcalıklarından yararlanamamaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --