Sizin İçin Mevduat

Mevduat

Hayallerinize ulaşmak için birikim yapmak ve birikiminize değer katmak istiyorsanız, Anadolubank’ın avantajlı mevduat faiz oranları ile size en uygun mevduat ürününü seçerek kazanmaya bugünden başlayın!

Hesaplama Araçları ile seçtiğiniz mevduat faizi hesaplama işlemi yapabilir; mevduat ürününüz ile ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

30.12.2021 tarihli ve 31705 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan TMSF tarafından "Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde; Türkiye'de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurt içi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının, her bir gerçek kişi için sigorta kapsamında olan kısmı 200 bin Türk Lirası'dır.

Birikimlerinize ‘Renk’ katmanın tam sırası!
Birikimlerinize ‘Renk’ katmanın tam sırası!

Renkli Hesap ile vade bekleme derdi olmadan dilediğiniz zaman paranızı yatırıp, çekebilir; avantajlı günlük faizleri ile birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Anadolubank’tan Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı
Anadolubank’tan Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı

Türk Lirası birikimlerinizi Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı’nda değerlendirin, hem avantajlı faiz oranlarından yararlanın hem de kur riskinden korunun.

Dijitale özel faiz oranlarıyla kazanmaya hemen başlayın!
Dijitale özel faiz oranlarıyla kazanmaya hemen başlayın!

Şubeye kadar yorulmanıza gerek yok! Anadolubank e-Vadeli Hesap ile birikimlerinize İnternet Şube ve Anadolubank Mobil ile yön verebilir, kolay ve güvenli bir şekilde değer katabilirsiniz!

YUVAM Hesabı Anadolubank’ta!
YUVAM Hesabı Anadolubank’ta!

Anadolubank’ta açacağınız YUVAM Hesap (Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi TL’ye dönüştürün, hem kur değişimlerinden korunun, hem de ilave getiri imkanından yararlanın.

Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat

Vadesiz Türk Lirası hesabınızı kullanarak otomatik ve düzenli ödeme talimatı verebilir, kredi kartı ve çek ödemelerinizi yapabilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli Mevduat
Vadeli Mevduat

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla birikimlerinizi sabit bir getiri ile artırmanın yolu Anadolubank Vadeli Hesap’ta.

Kuponlu Hesap
Kuponlu Hesap

Birikimlerinizi güvence altına alan Anadolubank Kuponlu Hesap’ta sabit faiz oranı ile anapara faizini bozmadan, dilediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Altın Hesap
Altın Hesap

Birikimlerinizi, fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan, Anadolubank Altın Hesap ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Gümüş Hesap
Gümüş Hesap

Anadolubank Gümüş Hesap, mevduatlarınızı kıymetli madenlerle değerlendirmek istediğinizde açabileceğiniz, istediğiniz zaman da gümüş alım ve satımı yapabileceğiniz bir vadesiz hesap türüdür.

Zap Hesap
Zap Hesap

Anadolubank İşiniz İçin Zap Hesap sayesinde işletme birikimlerinizi döviz cinsinden istediğiniz türde tutun ve döviz piyasa hareketliliğinden güvenle faydalanın.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!