Sizin İçin Mevduat

Mevduat

Hayallerinize ulaşmak için birikim yapmak ve birikiminize değer katmak istiyorsanız, Anadolubank’ın avantajlı mevduat faiz oranları ile size en uygun mevduat ürününü seçerek kazanmaya bugünden başlayın!

Hesaplama Araçları ile seçtiğiniz mevduat faizi hesaplama işlemi yapabilir; mevduat ürününüz ile ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.


25.09.2019 tarih ve 30899 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan TMSF tarafından "Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde; Türkiye'de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurt içi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının, her bir gerçek kişi için sigorta kapsamında olan kısmı 150 bin Türk Lirası'dır.

Renkli Hesap
Renkli Hesap

Renkli Hesap ile vade bekleme derdi olmadan dilediğiniz zaman paranızı yatırıp, çekebilir; avantajlı günlük faizleri ile birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Her şeyin bir kolayı var!
Her şeyin bir kolayı var!

Şubeye kadar yorulmanıza gerek yok! Anadolubank e-Vadeli Hesap ile birikimlerinize İnternet Şube ve Anadolubank Mobil ile yön verebilir, kolay ve güvenli bir şekilde değer katabilirsiniz!

Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat

Vadesiz Türk Lirası hesabınızı kullanarak otomatik ve düzenli ödeme talimatı verebilir, kredi kartı ve çek ödemelerinizi yapabilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli Mevduat
Vadeli Mevduat

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla birikimlerinizi sabit bir getiri ile artırmanın yolu Anadolubank Vadeli Hesap’ta.

Kuponlu Hesap
Kuponlu Hesap

Birikimlerinizi güvence altına alan Anadolubank Kuponlu Hesap’ta sabit faiz oranı ile anapara faizini bozmadan, dilediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Altın Hesap
Altın Hesap

Birikimlerinizi, fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan, Anadolubank Altın Hesap ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Zap Hesap
Zap Hesap

Anadolubank İşiniz İçin Zap Hesap sayesinde işletme birikimlerinizi döviz cinsinden istediğiniz türde tutun ve döviz piyasa hareketliliğinden güvenle faydalanın.

Altın Hediye Çeki
Altın Hediye Çeki

Yakınlarınıza özel günlerinde hediye olarak altın vermek istiyorsanız, Anadolubank Altın Hediye Çeki tam size göre! Çalınma riski olmadan, hesabınızda altın cinsinden işlem yapın, sevdiklerinizi mutlu edin!

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.