Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Nakit Yönetimi Findeks Paketleri
Findeks Paketleri Findeks Paketleri

Findeks Paketleri

Findeks Kredi Notu, bankalardan kullanılan bireysel nitelikli tüm ürünlerin limit, risk ve ödeme performansı geçmiş verileri ile oluşturulan bir referans notudur.

Risk Raporu

Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilerine ilişkin ödeme geçmişinizi detayları ile gösteren rapordur. 

İzleme

Bu hizmet ile tüm bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarınıza ilişkin borç, limit ve güncel kullanım bilgilerini tek bir ekranda görebilir ve denetleyebilirsiniz. Aylık rapor sizin önceden belirlemiş olduğunuz günde SMS veya e-mail olarak iletilir.

Uyarı Hizmeti

Finansal durumunuzu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri aylık olarak ileten hizmettir. Finansal durumunuzdaki değişiklikler, belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla hatırlatılır.

Not Danışmanlığı

Findeks Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile finansal durum değişimlerini kontrol altında tutabilmeniz için tamamen kişiye özel öneriler alabilirsiniz.

Findeks Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --