Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Mühendislik Sigortası Mühendislik Sigortası

Mühendislik Sigortası

Anadolubank Mühendislik Sigortası ile elektronik cihazlarda, makine kırılmasında ve inşaat anında olabilecek risklere karşı işletmenizi güvence altına alın!

Mühendislik Sigortası 4 alt branşta toplanır;

  • İnşaat Bütün Riskler (All Risks) Sigortası
  • Montaj Bütün Riskler (All Risks) Sigortası
  • Elektronik Cihaz Sigortası
  • Makina Kırılması Sigortası
İnşaat Bütün Riskler Sigortası

Anadolubank İnşaat Bütün Riskler Sigortası ile inşaat anında olabilecek bütün risklere karşı güvence altında olun. İnşaat Sigortası detaylarını için tıklayın!

Montaj Bütün Riskler Sigortası

Anadolubank Montaj Bütün Riskler Sigortası ile montaj sahasında olabilecek bütün risklere karşı güvence altında olun. Detayları incelemek için hemen tıklayın!

Elektronik Cihaz Sigortası

Anadolubank Elektronik Cihaz Sigortası ile elektronik makine, teçhizat veya bilgi işlem sistemleri için oluşabilecek bütün risklere karşı güvence altında olun!

Makina Kırılma Sigortası

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --