Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
İşyeri Sigortası İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası nedir?

İşyerinde meydana gelebilecek yangın, yıldırım, infilakın doğrudan doğruya meydana getireceği maddi ziyan ve zararları karşılar.

Deprem, G.L.K.H.H. ve Terör , Kar Ağırlığı, Sel ve Su Baskını, Yer Kayması, Fırtına, Dahili Su, Duman, Kara Taşıtları Çarpması, Hava Taşıtları Çarpması ek teminatları da isteğe bağlı olarak eklenebilir.

İşletmenin büyüklüğü, risk derecesi, konumu, kapasitesi ile işyeri sahiplerinin ya da işletmecilerin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı ürün alternatiflerini size sunacağız..

Poliçe yaptırmak veya fiyat almak için en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.

**İşyeri sigortası Unico Sigorta A.Ş., HDI Sigorta A.Ş., Bereket Sigorta A.Ş., Generali Sİgorta A.Ş., Sompo Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --