Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Yatırım
Yatırım Yatırım

Yatırım

Anadolubank’ın yatırım alanındaki uzman kadrosunun desteğiyle yatırımlarınıza yön vererek işinizi büyütmek ve elde ettiğiniz kazançla da hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay. Bankacılık ve finans ekosistemindeki dinamikleri, uzman bir bakış yakından takip eden Anadolubank, yatırım alanındaki geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi yatırım seçeneklerini müşterilerle buluşturuyor. 

Finans ve bankacılık dünyasında değişen müşteri gereksinimlerini göz önüne alarak yatırım alanında yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreten Anadolubank, uzman bankacılık anlayışıyla en iyi yatırım seçeneğini konusunda müşterilerine destek oluyor.

Siz de ihtiyaçlarını belirleyerek; Hisse Senedi, Hazine Bonosu/Devlet Tahvili, Dövizli Menkul Kıymet, Eurobond, VİOP, Türev Ürünler ve Anadolubank A.Ş. Tahvil ve Bonoları yatırım seçenekleri arasından size en uygun yatırım ürününü seçebilirsiniz. Size en yakın Anadolubank Şubesi’ni ziyaret ederek, yatırım alanındaki uzman kadromuzdan da destek alarak en iyi yatırım seçeneğiyle kazanç sağlayabilirsiniz. 
 
Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için sayfamızda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir ya da 0850 222 5550 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak da yatırım ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Yatırım Hesabı
Yatırım Hesabı

İnternet Şubemizden yatırım hesabı açın, hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi kolayca yapın.

Yatırım Fonu
Yatırım Fonu

Birikimlerinizi çeşitlendirmek ve farklı yatırım seçeneklerini değerlendirmek için Anadolubank Mobil'den üzerinden işlem yapabilir veya size en yakın Anadolubank şubesini ziyaret ederek yatırım fonu işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hazine Bonosu / Devlet Tahvili
Hazine Bonosu / Devlet Tahvili

Anadolubank ile İşiniz İçin Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili almak çok kolay! Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Eurobond
Eurobond

Uzun vadeli yatırım aracı Eurobond Anadolubank'ta. 'Eurobond nedir?' ve 'Eurobond ile neler yapabilirim?' diyorsanız, detayları öğrenmek hemen için tıklayın!

Hisse Senedi
Hisse Senedi

Hisse Senedi alım satım işlemleriniz, Anadolubank ile artık çok kolay. 'Hisse senedi nedir?' ve 'Fırsatları nelerdir?' diyorsanız, detayları öğrenmek için hemen tıklayın!

Halka Arz
Halka Arz

Hisse senedi halka arz işlemlerinizi Anadolubank Mobil ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. ‘Halka Arz nedir?’ ‘Halka Arz işlemleri nasıl yapılır?’ sorularının cevabını öğrenmek için hemen tıklayın!

Dövizli Menkul Kıymet
Dövizli Menkul Kıymet

Menkul Kıymet işlemleriniz, Anadolubank ile artık çok kolay. Yatırım araçlarımız arasında yer alan Menkul Kıymet ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

VİOP
VİOP

Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VİOP) Anadolubank'ta. 'VİOP nedir?' ve 'Anadolubank VİOP teminatı detay ve avantajlarını öğrenmek istiyorum.’ diyorsanız, hemen tıklayın!

Türev ürünler
Türev Ürünler

Anadolubank Türev Ürünleri ile Türev Piyasaları'nı kolayca hakim olabilirsiniz. Opsiyon işlem türlerini ve nasıl faydalanılacağını merak ediyorsanız hemen tıklayın!

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --