Sizin İçin Krediler Kredili Mevduat Hesabı
Kredili Mevduat Hesabı Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda her zaman paranız var!

Hesabınızda nakit kalmadıysa dert etmeyin! Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı (KMH) her zaman yanınızda! Kredili Mevduat Hesabı (KMH), geliriniz ile orantılı bir limit dahilinde, kısa süreli kredi kullanabilmenizi sağlayan bir bireysel kredi ürünüdür. Vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da gerek acil nakit ihtiyaçlarınızda, gerekse de fatura ödemelerinizde düşük faizli finansman olanağı sağlar.

  • Her nakit ihtiyacınızda kredi başvurusu yapmanıza ve kredi prosedürlerinden geçmenize gerek kalmadan, hesabınızda bakiye olmasa bile para çekmenin rahatlığını sağlar.
  • Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm nakit ihtiyaçlarınızda Anadolubank Şubeleri’nden, günün her saatinde, yurt içinde Anadolubank ATM'lerinden ve diğer tüm banka ATM'lerinden, yurt dışında ise VISA/Mastercard logosu bulunan tüm ATM ve şubelerden Kredili Mevduat Hesabı (KMH) kullanarak para çekebilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde Maestro logosu gördüğünüz her yerde, hesabınızda para olmasa bile Anadolubank ATM kartınız ile Kredili Mevduat Hesabı (KMH) kullanarak limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabı (KMH) Başvurusunda İstenilen Belgeler
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumunu gösterir belge
  • Ücretliler: Güncel maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (Özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  • Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
Kredili Mevduat Hesabı (KMH) için gerekli koşullar
  • Banka kefil isteme hakkını saklı tutar.
  • Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.

* Faiz oranı ile ilgili detaylı bilgiye ana sayfamızda yer alan Ürün ve Hizmet Ücretleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı (KMH) ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.