Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Krediler Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı

Acil Nakit İhtiyaçlarınızda Kredili Mevduat Hesabı yanınızda!

Hesabınızda yeterli nakit kalmadıysa dert etmeyin! Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı her zaman yanınızda! Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap), geliriniz ile orantılı olacak limitiniz dahilinde kısa süreli kredi kullanabilmenizi sağlayan bireysel bir kredi ürünüdür. Vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da hem acil nakit hem de fatura ödemeleri gibi birçok ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.

Hemen Anadolubank müşterisi olmak ve kredili mevduat hesabı açmak için “Müşteri Ol” butonuna tıklayın, işlemleriniz tamamlandıktan sonra İnternet Şube veya Anadolubank Mobil’den kolayca kredili mevduat hesabına başvurun.

Anadolubank müşterisiyseniz Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) limit başvurularınızı; şubelerimiz aracılığıyla yapabileceğiniz gibi İnternet Şube ve Anadolubank Mobil’de yer alan Başvurular menüsü altında yer alan “Kredili Mevduat Hesabı Başvurusu” adımından gerçekleştirebilirsiniz.

Faiz Miktarı
TL
Faiz Oranı
Vade
Gün
Vergi
TL
 • Her nakit ihtiyacınızda kredi başvurusu yapmanıza ve kredi prosedürlerinden geçmenize gerek kalmadan, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile limitiniz dahilinde para çekmenin rahatlığını sağlar.
   
 • Sadece kullandığınız tutar ve gün kadar faiz ödersiniz. Üstelik herhangi bir masraf veya ücret ödemezsiniz.
   
 • Yurt içerisinde 7/24 olarak Anadolubank şubelerinden Anadolubank ATM’lerinden ve diğer tüm banka ATM’lerinden; yurt dışında ise VISA/Mastercard logosu bulunan tüm ATM ve şubelerden Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) kullanarak para çekebilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) nedir?

Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap), vadesiz mevduat hesabınıza özel limitiniz dahilinde tanımlanan ve hesabınızda yeterli bakiye olmadığında bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz kredi mevduat hesabıdır. Bir kere tanımlandığında, limitiniz dahilinde dilediğiniz her an kullanabilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabın (Ek Hesap), ihtiyaç kredisinden farklı olarak limiti önceden belirlendiği gibi hesabınızda yeterli nakit olmadığında limitleriniz dahilinde kullanabileceğiniz tanımlanmış olan bir hesap türüdür. Ayrıca Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap), dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız takdirde herhangi bir masraf yaratmayan Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap), ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) başvuru süreçlerinde, kredi başvuru süreçlerinde olduğu gibi şubeye kadar yorulmanıza da gerek yok. Mesai saatleri dışında da kolayca kullanabileceğiniz Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) sayesinde hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda otomatik ödeme talimatı verdiğiniz fatura, kart, kira ödemelerinin yanı sıra EFT ve Havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz TL hesabıma Kredili Mevduat Hesap (Ek Hesap) limiti tanımlatmak için ne yapmalıyım?

Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) limit başvurularınızı; şubelerimiz aracılığıyla veya İnternet Şube ve Anadolubank Mobil’de yer alan Başvurular menüsü altında yer alan “Kredili Mevduat Hesabı Başvurusu” adımından gerçekleştirebilirsiniz. 

Şayet hali hazırda Anadolubank müşterisi değilseniz şube, Anadolubank Mobil ve İnternet Şube kanalları üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Başvuru yapmanızın ardından kurye ile Vadesiz Mevduat Hesabı açılış işleminizi tamamlayıp şube, Anadolubank Mobil ve İnternet Şube kanalları üzerinden Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Anadolubank müşterisi olmak için tıklayınız

Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) ile hangi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirim?


Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) ile birçok bankacılık işlemini, hesabınızda yeterli nakit olmasa da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Şube, Anadolubank Mobil ve İnternet Şube kanalları üzerinden Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) başvuru ve tanımlama işlemlerinizi tamamladıktan sonra belirlenen limitiniz dahilinde hesabınızdaki bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda;

 • EFT ve Havale İşlemleri
 • Fatura Ödeme
 • Kira Ödeme
 • Taksit Ödeme

gibi bankacılık işleminizi gerçekleştirebilir; ödeme talimatlarınızı belirleyerek düzenli ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesap (Ek Hesap) ile ilgili borç bilgilerimi nasıl öğrenebilirim?

Kredili Mevduat Hesabınıza (Ek Hesap) ait borç bilgilerini farklı kanallarımız aracılığıyla aylık olarak öğrenebilirsiniz. Şubelerimiz, Anadolubank Mobil ve İnternet Şube üzerinden edinebileceğiniz ekstreniz ile harcama yaptığınız döneme ilişkin borç bilgilerini, son ödeme tarihini ve minimum ödeme tutarını öğrenebilirsiniz. Aylık harcamalarınızı mesai saatleri içerisinde şubelerimizden de öğrenebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman 7/24 olarak Anadolubank Mobil ve İnternet Şube üzerinden öğrenebileceğinizi de hatırlamak isteriz.

Kredili Mevduat Hesabı faizi nedir, nasıl hesaplanır? Oluşan faizi, ne zaman hesabıma işler?

Hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile daha önceden belirlenen limitiniz dahilinde anında Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) kullanarak acil ödemelerinizi yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredili Mevduat Hesabını (Ek Hesap) ile sadece borçlu olduğunuz günler için faiz ödersiniz.
Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) faiz hesaplaması ise günlük bazda gerçekleştirilir. Kullanmış olduğunuz Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) borcunuz dahilinde para çekildikten sonra ekstre tarihine kadar olan gün için faiz işletilir. Faiz üzerinden ayrıca KKDF ve BSMV eklenir. Aynı gün içerisinde kapatılması durumunda 1 günlük faiz uygulanır. Tatil günü kullanıp, aynı gün içinde hesabınıza para yatırmanız halinde ise sonraki iş gününe kadar faiz ödersiniz.
Faiz hesaplamak için tıklayınız.

Özetle Kredili Mevduat Hesabınıza kullandığınız gün kadar faiz işler ve faiz tahakkuku her ay sonunda hesabınıza yansıtılır. Bankamıza ait güncel faiz oranlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Kredi Mevduat Hesabı (Ek Hesap) limiti neye göre belirlenir? KMH limitimi nasıl artırabilirim?

Bankamıza başvurarak oluşturduğunuz KMH (Ek Hesap), limitiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Limitinizin yetmediği ya da artırmak istediğiniz durumlarda bankamıza başvurarak bazı koşullara bağlı olmak kaydıyla limitinizi artırabilirsiniz. 

Limitinizi artırarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmek istiyorsanız ilk olarak Kredi Mevduat Hesabı (Ek Hesap) limit artırım başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Ödeme takviminizi aksatmamanız ve hesabınızdaki hareketlerin olumlu olması durumunda hesap limit artış talebiniz, ekstra özel bir durum olmaması durumunda kabul edilecektir.
Kredi Mevduat Hesabı (Ek Hesap) limit artırım başvurularınızı şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) borcumu ne zamana kadar kapatabilirim?

Kredili Mevduat Hesabınıza (Ek Hesap) ait borç bilgilerini farklı kanallarımız (Şube, İnternet Şube, Anadolubank Mobil) aracılığıyla her ay size iletiyoruz

Size ilettiğimiz ekstrede dönem dair borç ve harcama bilgilerinin yanı sıra son ödeme tarihi bilgisini de görebilirsiniz. Size ilettiğimiz ekstrede görülen ödenmesi gereken minimum tutarı, yine ekstrenizde yer alan son ödeme tarihine kadar Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) tanımlı hesabınıza yatırmanız gerekiyor. Bu durumda, müşterinin KMH hesabının kullanıma kapatılmaması için toplam anapara bakiyesini yılda bir defa sıfırlaması gerekmektedir

Ödemelerinizi zamanında yapmamanız durumunda finansal sicilinizin kötü yönde etkilenebileceğini belirtir; ödemelerinizi, son ödeme tarihi geçmeden yapmanızı rica ederiz. Ödemelerinizi; şubelerimiz, Anadolubank Mobil uygulamamız ve İnternet Şubemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 
Kredili Mevduat Hesabımı (Ek Hesap) nasıl kapatabilirim?

Eğer herhangi bir borcunuz bulunmuyorsa Kredili Mevduat Hesabınızı (Ek Hesap) dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Kredili Mevduat Hesabınızı (Ek Hesap) herhangi bir Anadolubank şubesinden, Anadolubank Mobil üzerinden ve İnternet Şube’den başvurarak kapatabilirsiniz. 

Kredili Mevduat Hesabı’ndan (Ek Hesap) yaptığım işlemleri nasıl takip edebilirim?

İnternet Şube, Anadolubank Mobil ve şubelerimizden talep edebileceğiniz Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) ekstrenizde sizinle güncel borç bilgilerini, son ödeme tarihini, minimum ödeme tutarını ve harcama hareketlerini paylaşıyoruz. Ayrıca ekstrenizi talep ederek öğrenebileceğiniz gibi size her hesap kesim tarihinden sonra düzenli olarak her ay iletiyoruz. Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) hesap hareket ve işlemlerinizi de size ilettiğimiz ya da talep ettiğiniz ekstre üzerinden takip edebilirsiniz. 

ATM’den para çekerken ekstra ücret öder miyim?

Bankamıza ait ATM’ler ve anlaşmalı olduğumuz QNB Finansbank ATM’leri üzerinden yapacağınız işlemlerde ekstra ücret ödemezsiniz.

* Diğer banka ATM'leri ve komisyonlar hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
Size en yakın ATM’nin konumunu öğrenmek için tıklayınız.

Anlaşmalı ATM’lerinizden Kredili Mevduat Hesabı limitimi kullanabilir miyim? Ne kadar çekebilirim?

Yurt içinde ve dışındaki nakit ihtiyaçlarınızda 7/24 Anadolubank şubelerinden, Anadolubank ATM'lerinden ve diğer tüm banka ATM'lerinden; yurt dışında ise VISA/Mastercard logosu bulunan tüm ATM ve şubelerden Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) kullanarak para çekebilirsiniz.

Maestro logosu gördüğünüz her yerde, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile Anadolubank ATM kartınız ile Kredili Mevduat Hesabı (Ek Hesap) kullanarak limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Günlük para çekme limiti 5.000 TL'dir. Bu tutar, günün koşullarına göre güncellenmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı’nda (Ek Hesap) hesap işletim ücreti veya hizmet bedeli var mıdır?

Kredili Mevduat Hesabı (KMH), geliriniz ile orantılı olacak limitiniz dahilinde kısa süreli kredi kullanabilmenizi sağlayan bireysel bir kredi ürünüdür. Vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da hem acil nakit ihtiyaçlarınızda hem de fatura ödemelerinizde düşük faizli finansman olanağı sağlar.

Bankamız, Kredili Mevduat Hesabı’na ilişkin herhangi hesap işletim ücreti veya hizmet bedeli tahsil etmez.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --