Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Sigorta & Bireysel Emeklilik Zorunlu Trafik Sigortası
Zorunlu Trafik Sigortası Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu  aracın kazaya karışması sonucu üçüncü şahıslara verdiği zararı karşılayan bir sigorta çeşididir. 

Trafiğe çıkan araçlar değişik kazalara yol açarak, can kaybına veya maddi hasara neden olabilirler. Zorunlu Trafik Sigortası, araçların karıştıkları kazalarda karşı tarafa verdikleri zararı, aracın kusuru nispetinde ve belirli bir orana kadar karşılamaktadır. Zorunlu Trafik Sigortası, yapıldığı aracın zararını karşılamaz; sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar. Zorunlu Trafik Sigortası olmayan (Veya süresi sona ermiş) araçlar görüldükleri yerde bağlanır (Trafiğe çıkması engellenir). Her araç sahibi, zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden uzatmakla yükümlüdür.

Poliçe yaptırmak veya fiyat almak için en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.

**Trafik sigortası HDI Sigorta A.Ş., Bereket Sigorta A.Ş.,Generali Sigorta A.Ş,. Sompo Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --