Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Kartlar Anadolubank Worldcard
Anadolubank Worldcard Anadolubank Worldcard

Anadolubank Worldcard

Anadolubank Worldcard ile dünya çapında ayrıcalıklısınız!

Anadolubank Worldcard, World Üye İşyerleri’nde kullanıldığında taksit ve Worldpuan imkanı veren, dünyanın her yerinde TROY, Visa ve Mastercard logosunun olduğu tüm noktalarda geçerli kredi kartıdır.

Temel avantajları
 • Anadolubank Worldcard ile World sistemine dahil 200.000’i aşkın World üye işyerinde 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Aynı zamanda her alışverişinizde Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuanlar ile World sistemine dahil üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan her 10 TL alışverişiniz size 1 Anadolubank Worldpuan kazandırır. Her 1 Worldpuan 0,005 TL’ye eşittir.
 • Yurt içinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM’lerinden, yurt dışında VISA ve MasterCard logosu taşıyan tüm ATM’lerden aynı zamanda Anadolubank İnternet şubeden, Anadolubank Mobil’den ve Anadolubank Çağrı Merkezi’nden Nakit Avans çekebilirsiniz.
 • Anadolubank ATM’leri, Anadolubank Çağrı Merkezi , Anadolubank İnternet Şube ve Anadolubank Mobil aracılığıyla Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı yapabilirsiniz.
 • Dilerseniz ekstrelerinizi e-mail ve faks aracılığıyla da alabilirsiniz.
 • Worldcard’ınıza bağlı dilediğiniz sayıda ek kart alabilir, ek kartlarınızın limitlerini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.
 • Kart ekstrelerinize www.anadolubank.com.tr web sitesi üzerinde yer alan ‘Ekstre Görüntüle’ seçeneği üzerinden, Anadolubank İnternet Şube’den ve Anadolubank Mobil kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
 • 750 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizde, kredi kartınızın “temassız” özelliği sayesinde vakit kaybetmeden işlem yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 750 TL'nin üzerindeki alışverişlerinizde ise şifre girerek ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.  Anadolubank Classic Worldcard
  • Ödemeler, tüm Anadolubank şubelerinden, internet şubesinden, otomatik ödeme verilerek vadesiz yada kredili mevduat hesaplarından, EFT talimatı ile diğer bankalardan veya diğer bankaların yurt içi ATM’ lerinden masraf  ödenerek yapılabilir.
  • Kredi kartı başvurularınızı, Anadolubank Şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

  Anadolubank Gold Worldcard
  • Anadolubank Gold Worldcard, Classic kartın tüm avantajlarının yanısıra yüksek limitiyle daha avantajlı alışveriş imkanı sunar.
  • Ödemeler, tüm Anadolubank şubelerinden, internet şubesinden, otomatik ödeme talimatı verilerek vadesiz yada kredili mevduat hesaplarından masraf ödemeden gerçekleştirebilir, EFT talimatı ile diğer bankalardan veya diğer bankaların yurt içi ATM’ lerinden masraf  ödenerek yapılabilir.
  • Kredi kartı başvurularınızı, Anadolubank Şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

  Anadolubank Platinum Worldcard
  • Anadolubank Platinum Worldcard hem yurtiçinde hem yurtdışında bankacılık işlemlerinde ve Yurtdışı seyahatlerde her türlü ihtiyacı karşılamayı amaçlar.
  • Kredi kartı başvurularınızı, Anadolubank Şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

  Kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


  Yasal Bilgiler
  • Kartınız, güvenliginiz için kullanıma kapalı olarak gönderilmistir. Kartınızı kullanıma açmak, sifre almak, internet ve mail order alısverişlerinde kullanmaya baslamak için Anadolubank Internet Sube’yi ve Anadolubank Mobil’i ziyaret edebilir veya 0850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çagrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
  • Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
   SIFRE, kendi belirlediginiz 4 haneli sifre boşluk kart numaranızın son 6 hanesi boşluk kartınızın arkasında bulunan 3 haneli CVV kodunu yazıp, 4345’e SMS gönderebilirsiniz. (Örnek SMS: SIFRE 1234 567890 123)
  • Kartınızın kaybolması, çalınması durumunda 7/240850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çagrı Merkezimizi arayarak bildirimde bulununuz.

  Sürdürmek istediğimiz
  çok şey var

  Gelecek için de Detaylı Bilgi
  Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

  Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

  Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

  Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

  Anadolubank logo
  -- --