Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Vadesiz Mevduat Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile işletmenizi güvenle büyütün!

Birikimlerinizi dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile işletme paranızı kolayca güvence altına alın.

Vadesiz mevduat nedir?

Vadesiz mevduat ile vade sonu tarihini beklemenize gerek kalmadan birikimlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Birikimlerinizi garanti altına alarak yatırım yapacabileceğiniz vadesiz mevduat hesabı ile Para Çekme, Havale, EFT, Kurum Ödemeleri gibi bankacılık işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Mevduat hesaplama işlemi için Hesaplama Aracımızı kullanabilir, elde edebileceğiniz Vadesiz Mevduat faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

  • Vadesiz mevduat hesabı ile neler yapabilirim?
  • Türk Lirası veya döviz cinsinden birikimlerinizi dilediğiniz an kullanabilir, günlük harcamalarınızı bu hesaptan yapabilirsiniz.
  • Vadesiz Türk Lirası hesabınızı kullanarak otomatik ve düzenli ödeme talimatı verebilir, kredi kartı ve çek ödemelerinizi yapabilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak tanımlanacak Kredili Mevduat Hesabı ile vadesiz hesabınızda para olmadığında bile işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı ile döviz havalesi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, çek ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • ATM’lerden 24 saat nakit çekebilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde ödemelerinizi, nakit taşımaya gerek kalmadan Anadolubank kartınızı kullanarak vadesiz hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Zaman aşımına uğrayan hesapları sorgulamak için lütfen tıklayınız.

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --