İşiniz İçin Birikim ve Mevduat Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile işletmenizi güvenle büyütün!

Birikimlerinizi dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile işletme paranızı kolayca güvence altına alın.

Vadesiz mevduat nedir?

Vadesiz mevduat ile vade sonu tarihini beklemenize gerek kalmadan birikimlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Birikimlerinizi garanti altına alarak yatırım yapacabileceğiniz vadesiz mevduat hesabı ile Para Çekme, Havale, EFT, Kurum Ödemeleri gibi bankacılık işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Mevduat hesaplama işlemi için Hesaplama Aracımızı kullanabilir, elde edebileceğiniz Vadesiz Mevduat faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

  • Vadesiz mevduat hesabı ile neler yapabilirim?
  • Türk Lirası veya döviz cinsinden birikimlerinizi dilediğiniz an kullanabilir, günlük harcamalarınızı bu hesaptan yapabilirsiniz.
  • Vadesiz Türk Lirası hesabınızı kullanarak otomatik ve düzenli ödeme talimatı verebilir, kredi kartı ve çek ödemelerinizi yapabilir, para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak tanımlanacak Kredili Mevduat Hesabı ile vadesiz hesabınızda para olmadığında bile işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı ile döviz havalesi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, çek ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • ATM’lerden 24 saat nakit çekebilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde ödemelerinizi, nakit taşımaya gerek kalmadan Anadolubank kartınızı kullanarak vadesiz hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Zaman aşımına uğrayan hesapları sorgulamak için lütfen tıklayınız.

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur