Sizin İçin Özel Bankacılık
Özel Bankacılık Özel Bankacılık

Özel Bankacılık

Hayatınızı kolaylaştırmak için yola çıkan Anadolubank Özel Bankacılık, size özel hizmet ve fırsatlarla her zaman yanınızda. 

Geleneksel bankacılık anlayışının ötesinde bir hizmet sunan Anadolubank Özel Bankacılık, uzman portföy yöneticileri ile farklı ürün ve hizmet taleplerinize en uygun çözümleri üretmek için çalışıyor.

Risk profiliniz, getiri beklentiniz ve yatırım alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak karşılıklı güven anlayışı ile oluşturulan kişiye özel alternatifler arasından seçiminizi yapıp hızlı ve ayrıcalıklı bankacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Anadolubank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için yatırım ürünlerimizden kullanmanız ve birikiminizin 1.500.000 TL (Ya da muadili döviz cinsinde) üzerinde olması yeterlidir.

Özel Bankacılık broşürümüzü indirmek için tıklayın.

Size Özel Ayrıcalıklar
Size Özel Ayrıcalıklar

Özel Bankacılık’ın size sunduğu ayrıcalıkları keşfetmek ve hemen yararlanmak için hemen tıklayın.

Size Özel Ürünler
Size Özel Ürünler

Hedefinize ve önceliklerinize uygun çözümler için Size Özel Ürünler sayfasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Size Özel Hizmet Merkezi
Size Özel Hizmet Merkezi

Özel Bankacılık Müşteri Temsilciniz ile ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda birikimlerinize değer katacak çözümler oluşturabilirsiniz.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!