Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Özel Bankacılık
Özel Bankacılık Özel Bankacılık

Özel Bankacılık

Hayatınızı kolaylaştırmak için yola çıkan Anadolubank Özel Bankacılık, size özel hizmet ve fırsatlarla her zaman yanınızda. 

Geleneksel bankacılık anlayışının ötesinde bir hizmet sunan Anadolubank Özel Bankacılık, uzman portföy yöneticileri ile farklı ürün ve hizmet taleplerinize en uygun çözümleri üretmek için çalışıyor.

Risk profiliniz, getiri beklentiniz ve yatırım alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak karşılıklı güven anlayışı ile oluşturulan kişiye özel alternatifler arasından seçiminizi yapıp hızlı ve ayrıcalıklı bankacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Anadolubank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 5.000.000 TL (Ya da muadili döviz cinsinde) üzerinde olması yeterlidir.

Size Özel Ayrıcalıklar
Size Özel Ayrıcalıklar

Özel Bankacılık’ın size sunduğu ayrıcalıkları keşfetmek ve hemen yararlanmak için hemen tıklayın.

Size Özel Ürünler
Size Özel Ürünler

Hedefinize ve önceliklerinize uygun çözümler için Size Özel Ürünler sayfasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Size Özel Hizmet Merkezi
Size Özel Hizmet Merkezi

Özel Bankacılık Müşteri Temsilciniz ile ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda birikimlerinize değer katacak çözümler oluşturabilirsiniz.

Günlük Bülten
Günlük Bülten

Küresel ve yerel piyasalardaki gelişmeleri, ekonomi dünyasına ait güncel haberleri ve daha fazlasını sizler için hazırladığımız günlük bültenimiz ile takip edin.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --