Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Kartlar Özel Bankacılık Kredi Kartı
Anadolubank Özel Bankacılık Kredi Kartı Anadolubank Özel Bankacılık Kredi Kartı

Anadolubank Özel Bankacılık Kredi Kartı

Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerine özel olarak tasarlanan MasterCard'ın özel kredi kartı olan "World Elite”, sade tasarımı ve size özel sunduğu saygın özellikleriyle yaşam tarzınıza ayak uydurur.

Anadolubank World Elite kredi kartınızın “Lounge Key*” özelliği sayesinde yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı lounge’larda ayda en fazla 2 defa olmak üzere 1 misafiriniz ile lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Lounge key hizmetinden faydalanmaya kredi kartınızı teslim aldıktan sonra 1 hafta içinde başlayabilirsiniz. Lounge key giriş haklarının aşılması durumunda kişi başı 35 USD ile ücretlendirme yapılacaktır. Haklarınız dahilinde lounge girişinde kartınızdan çekilen tutar, ortalama 7 gün açık provizyon işlemlerinizde bekleyerek iptal olacaktır. Lounge’a giriş yapmak için Lounge Key resepsiyonundaki yetkiliye Anadolubank World Elite kredi kartınızı iletmeniz yeterlidir. Seyahat esnasında Anadolubank Özel Bankacılık müşterilerinin yanındaki kişiler de bu hizmetten yararlanmak isterse kullanım hakkından düşer.

*Kartınız güvenlik sebebiyle internetten alışverişe kapalıdır. Lounge kullanımları ve internetten alışveriş imkanı için Anadolubank Mobil, İnternet Şube veya Çağrı Merkezi üzerinden tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi edinmek ve hizmetin geçerli olduğu 1.250’yi aşkın lounge noktasını öğrenmek için Lounge Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi edinmek ve hizmetin geçerli olduğu 1.250’yi aşkın lounge noktasını öğrenmek için Lounge Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anadolubank World Elite kredi kartınız ile;

  • Türkiye’nin her yerinde World sistemine dahil 200.000’i aşkın World üye işyerinde taksitli alışveriş olanağı,
  • Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yüksek nakit avans limiti,
  • Ücretsiz asıl ve ek kart avantajı,
  • Özel Bankacılık kredi kartının temassız ödeme özelliği sayesinde daha hızlı ve güvenli  alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Her alışverişinizde kazandığınız Worldpuanlar ile World sistemine dahil üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan her 10 TL alışverişiniz size 1 Anadolubank Worldpuan kazandırır. Her bir Worldpuan, 0,005 TL’ye eşittir.

Anadolubank ve MasterCard değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Lounge Key noktaları, MasterCard tarafından belirlenirken, herhangi bir değişiklik durumunda banka tarafından sorumluluk kabul edilmemektedir.


Ek kartlar, Özel bankacılık ayrıcalıklarından yararlanamamaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --