Sizin İçin Birikim ve Mevduat
Birikim ve Mevduat Birikim ve Mevduat

Birikim ve Mevduat

Birikimlerinizi değerlendirirken Anadolubank Yanınızda!

Birikimlerinizi doğru yatırımlarla değerlendirmek ve kazancınızı katlamak için Anadolubank yanınızda. Avantajlı Hoş geldin faiziyle Renkli Hesap, birikimlerinizi değişken kur hareketlerinden koruyan Kur Korumalı Mevduat, farklı vade seçenekleri ile açabileceğiniz e-Vadeli Hesap ve daha birçok ürünümüz ile birikiminize ve size özel çözümler sunuyoruz. Anadolubank’a gelin, birikimlerinizi uygun vade ve avantajlı faiz oranları ile katlayın.

Renkli Hesap
Renkli Hesap

Renkli Hesap ile vade bekleme derdi olmadan dilediğiniz zaman paranızı yatırıp çekebilir; avantajlı hoş geldin faiz oranı ile birikimlerinizi günlük değerlendirebilirsiniz.

Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı
Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı’nda değerlendirin, hem avantajlı faiz oranlarından yararlanın hem de kur riskinden korunun.

e-Vadeli Hesap
e-Vadeli Hesap

Anadolubank Mobil veya İnternet Şube’den e-Vadeli Hesap açın, birikimlerinizi farklı vade ve avantajlı faiz oranları ile değerlendirin.

YUVAM Hesap
YUVAM Hesap

YUVAM Hesap (Yurtdışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı) ile birikimlerinizi TL’ye dönüştürün, hem kur değişimlerinden korunun, hem de ek getiri imkânından yararlanın.

Vadesiz Mevduat
Vadesiz Mevduat

TL veya döviz cinsinden birikimlerinizi dilediğiniz an kullanabilir, günlük harcamalarınızı yapabilir, fatura ödemelerinizi ve para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli Mevduat
Vadeli Mevduat

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla birikimlerinizi sabit bir getiri ile artırmanın yolu Anadolubank Vadeli Hesap’ta.

Kuponlu Hesap
Kuponlu Hesap

Birikimlerinizi güvence altına alan Anadolubank Kuponlu Hesap’ta sabit faiz oranı ile anapara faizini bozmadan, dilediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Altın Hesabı
Altın Hesabı

Birikimlerinizi, fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan, Anadolubank Altın Hesabı ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Gümüş Hesap
Gümüş Hesap

Anadolubank Gümüş Hesap ile birikimlerinizi kıymetli madenlerle değerlendirebilir, gümüş alım ve satımı yapabilirsiniz.

Zap Hesap
Zap Hesap

Anadolubank İşiniz İçin Zap Hesap sayesinde işletme birikimlerinizi döviz cinsinden istediğiniz türde tutun ve döviz piyasa hareketliliğinden güvenle faydalanın.

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Renkli Hesap’ta BirikimlerimGünlük Değerleniyor
Detaylı Bilgi Hemen Başvur