Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Altın Hesap Altın Hesap

Altın Hesap

Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile birikimleriniz altın olsun!

İşletme birikimlerinizi, fiziksel olarak alım, satım ve teslim süreçleriyle uğraşmadan Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile değerlendirip ve güvence altına alabilirsiniz!

Altın Hesap nedir?

Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile birikimlerinizi altın cinsinde değerlendirmek ve güvenli bir şekilde işlem yapmak çok kolay. Altın Hesap, fiziki alım satım ve teslim yapılmasına gerek olmadan, kayıtlı olarak uygulanabilir. 

1 gram altın 995/1000 saflıktaki değere eşittir.

Vadesiz Altın Hesabı

Altın birikimlerinizi, çalınma ve kaybolma riski olmadan bankamızdaki hesabınızda değerlendirebilirsiniz.

En az 1 gram olarak açılabilmektedir.

Vadeli Altın Hesabı

Altın birikimlerinizi, hem güvenle hesabınızda değerlendirir hem de faiz getirisi ile altın yükselişinin yanı sıra altınlarınıza daha fazla değer kazandırabilirsiniz.

En az 20 gram olarak açılabilmektedir.

Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap açtırmak için şubelerimize başvurabilirsiniz. Anadolubank İşiniz İçin Altın Hesap ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Kuyumcu Esnaflarımıza Özel Hurda Altın Toplama Kampanyasını öğrenmek için tıklayınız.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --