Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Vadeli Mevduat Vadeli Mevduat

Vadeli Mevduat

Birikimlerinize değer katmanın yolu Anadolubank Vadeli Mevduat’tan geçer!

Piyasalardaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, avantajlı mevduat faiz oranları ile birikimlerinize değer katabileceğiniz Anadolubank Vadeli Mevduat Hesabı tam size göre! Bu sayede riske girmeden, belirlenen avantajlı mevduat faiz oranları ile tercih ettiğiniz sürede nakdinizin değerine değer katabilirsiniz. Vadeli Mevduat hesaplama işlemi için Hesaplama Aracımızı kullanabilir, elde edebileceğiniz Vadeli Mevduat faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Vadeli mevduat hesabı ile neler yapabilirim?
  • Faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel mevduat faiz oranları ile birikimlerinizi sabit bir getiri ile artırabilirsiniz.
  • Size en uygun oran ve vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabı oluşturabilirsiniz.
  • Belirlenen vadelerde, birikiminizi belli bir süre sonunda faiz getirisiyle birlikte çekebilirsiniz. 
  • Temdit gününde İnternet Şube üzerinden “Vadeli Hesaptan Para Çekme“  ve “Vadeli Hesaba Para Yatırma“ işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  • 32 günden 365 güne kadar istediğiniz vadede kırık vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.
  • Hesabınızı TL, USD, EUR, GBP, CHF, AUD ve XAU cinsinden açtırabilirsiniz.

Vadeli Mevduat faiz oranları tablomuz için lütfen tıklayınız.

Anadolubank Vadeli Mevduat Hesabı ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesabı’nı nasıl oluşturabilirim?
Anadolubank Vadeli Mevduat Hesabı oluşturmak için Anadolubank Mobil ve İnternet Şube kullanabileceğiniz gibi size en yakın Anadolubank Şubesi’ni de ziyaret edebilirsiniz. Oluşturduğunuz Vadeli Mevduat Hesabı’na ise Anadolubank Mobil, İnternet Şube ve ATM’ler üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --