Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sorumluluk Sigortası Sorumluluk Sigortası

Sorumluluk Sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası
Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası

Anadolubank Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk Sigortası ile olası üçüncü şahıslardan gelebilecek zarar, ziyan taleplerine karşı güvence altında olun!

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Anadolubank Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile Sağlık sektöründeki olası risklere karşı güvence altında olun!

Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Anadolubank Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası ile mesleki faaliyetler sırasında meydana gelebilecek risklere karşı güvence altında olun!

Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Anadolubank Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası ile likit petrol gazı tüpleme ve tüketim sırasında olabilecek risklere karşı güvence altında olun!

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Anadolubank Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile işyerinde özel güvenliklerden dolayı olaşabilecek risklere karşı güvence altında olun!

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --