Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Özel Bankacılık Size Özel Ayrıcalıklar
Size Özel Ayrıcalıklar Size Özel Ayrıcalıklar

Size Özel Ayrıcalıklar

Anadolubank Özel Bankacılık dünyasının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanız için sizleri bekliyoruz.

Size Özel Müşteri Temsilcisi
Size Özel Müşteri Temsilcisi

Özel Bankacılık Portföy Yöneticiniz ile tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir, bankacılık ürün ve hizmeti hakkında bilgi alabilir, tüm yatırım işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Size Özel Bankacılık Hizmet Hattı<
Size Özel Bankacılık Hizmet Hattı

Anadolubank Özel Bankacılık Hizmet Hattı ile sıra beklemeden, doğrudan size hizmet verecek müşteri temsilcilerine 0 850 221 25 59 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi üzerinden ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Mobil / İnternet Şube'den Ücretsiz Havale ve EFT
Anadolubank Mobil / İnternet Şube'den Ücretsiz Havale ve EFT

Havale ve EFT işlemlerinizi, İnternet Şube veya Anadolubank Mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti
ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti

Özel Bankacılık müşterimiz olduğunuz sürece Anadolubank ATM’lerinden günlük 10.000 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz.

ATM’de Ücretsiz İşlem
ATM’de Ücretsiz İşlem

Tüm ATM’lerden gerçekleştireceğiniz bakiye sorma, para çekme ve para yatırma işlemlerinizi herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli Kiralık Kasa
İndirimli Kiralık Kasa

Anadolubank Özel bankacılık müşterisi olarak yatırımlarınızın her anlamda güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Yıllık kullanımlarınızda, kiralık kasa aidatında ve depozito ücretinde yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti
%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti sayesinde Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi olarak belirli havalimanlarından adrese veya adresten havalimanına ulaşım için ayda 2 kez olmak üzere özel şoförlü VIP Transfer Hizmeti’nden %50 indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti
Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç ve dış hatlarda bulunan “Allways Hızlı Geçiş” noktalarını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Anadolubank World Elite Kredi Kartı Lounge Key Hizmeti
Anadolubank World Elite Kredi Kartı Lounge Key Hizmeti

Anadolubank World Elite kredi kartınızın “Lounge Key*” özelliği sayesinde yurt içi ve yurt dışında anlaşmalı lounge’larda ayda en fazla 2 defa olmak üzere 1 misafiriniz ile lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Lounge key hizmetinden faydalanmaya kredi kartnızı teslim aldıktan sonra 1 hafta içinde başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Online Yoga / Pilates Dersi
Online Yoga / Pilates Dersi

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi olarak Lolita's Legacy ve Aknet Akademi’nin sertifikalı eğitmenleri tarafından verilen online yoga veya pilates derslerini Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Kampanyalar

Restoran Harcamalarında %20 iade fırsatı!

Ek kartlar, Özel bankacılık ayrıcalıklarından yararlanamamaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --