Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

  • Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Özel Bankacılık VIP Hizmet Hattı’nı (02166066998) arayarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç ve dış hatlarda bulunan “Allways Hızlı Geçiş” noktalarına giderek Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti’nden  faydalanabilirsiniz. Ayda en fazla 2 defa olmak üzere 1 misafir ile birlikte faydalanılır. Sadece İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerlidir.
  •  Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti kullanımı için, Anadolubank Özel Bankacılık Müşterileri’nin Özel Bankacılık Hizmet Hattı’nı araması, seyahat bilgilerini ileterek Allways Hızlı Geçiş kullanımı yapacağı tarihi belirtmesi gereklidir. Özel Bankacılık Hizmet Hattı tarafından Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi’nin cep telefonuna SMS ile bir kod gönderilir ve Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi bu kodla ilgili hizmetten yararlanabilir.
  • Seyahat esnasında Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi yanındaki kişiler için bu hizmetten  yararlanmak isterse; Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi’nin kendi hakkı bulunuyorsa hakkından düşecektir.
  • Hizmetin kullanımı, Allways Hızlı Geçiş’in güncel kullanım kuralları çerçevesinde sağlanmaktadır.  Allways Hızlı Geçiş noktalarının tadilat, yoğunluk vs. nedenler ile hizmet vermemesinden C&C sorumlu değildir. 
  • Allways Hızlı Geçiş hizmetleri;

İç Hatlar Gidiş Hizmeti: Allways Ana Giriş kapısından ve Allways 2. Güvenlik Noktasından geçişi

Dış Hatlar Gidiş Hizmeti: Allways Ana Giriş kapısından ve Allways Pasaport Kontrol Noktasından geçişi

Dış Hatlar Geliş Hizmeti : Allways Pasaport Kontrol Noktasından geçişi kapsamaktadır.

Yukarıda belirtilen 3 hizmetten herhangi birini kullanmanız halinde toplam hakkınızdan bir kullanım düşülecektir.

  • Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez olmak üzere ücretsiz   sunulacaktır.

  • Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanya başlangıç tarihi: 08.12.2021
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2023

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --