Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti!

        Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iç ve dış hatlarda bulunan “Allways Hızlı Geçiş” noktalarına giderek Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti’nden  faydalanabilirsiniz.

        Ücretsiz Havalimanı Hızlı Geçiş Hizmeti kullanımı için, Anadolubank Özel Bankacılık Müşterileri’nin Back-Up Hizmet Hattı’nı araması, seyahat bilgilerini ileterek Allways Hızlı Geçiş kullanımı yapacağı tarihi belirtmesi gereklidir. Back-Up Hizmet Hattı tarafından Anadlubank Özel Bankacılık Müşterisi’nin cep telefonuna SMS ile bir kod gönderilir ve Anadlubank Özel Bankacılık Müşterisi bu kodla ilgili hizmetten yararlanabilir.

        Seyahat esnasında Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi yanındaki kişiler için bu hizmetten yararlanmak isterse; Anadolubank Özel Bankacılık Müşterisi’nin kendi hakkı bulunuyorsa hakkından düşecektir.

        Bu hizmetin kullanımı, Allways Hızlı Geçiş’in güncel kullanım kuralları çerçevesinde sağlanmaktadır. Allways Hızlı Geçiş noktalarının tadilat, yoğunluk vs. nedenler ile hizmet vermemesinden Back-Up sorumlu değildir.

        Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez olmak üzere yılda toplam 24 hak ücretsiz sunulacaktır.

        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

        Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2021-12-08 - 2030-12-31

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!