Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Kartlar Anadolubank Sanal Worldcard
Anadolubank Sanal Worldcard Anadolubank Sanal Worldcard

Anadolubank Sanal Worldcard

Anadolubank Worldcard Sanal Kart ile internet üzerinden işlem yapmak çok kolay. İnternet Şube ve Anadolubank Mobil üzerinden kolay bir şekilde yönetebileceğiniz Sanal kart ile alışverişlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Avantajları
  • Sanal kart, internet Şube aracılığıyla anında oluşturulup, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecek bir kart türüdür.
  • Fiziki olarak basılmadıkları için sanal kartın gerçek kredi kartı gibi kullanılması mümkün değildir.
  • Anadolubank Sanal Worldcard’ın amacı; internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamaktır.
  • Sanal kart, tüm alışverişlerde Worldpuan kazandırır.
  • Anadolubank Sanal Worldcard mevcut kredi kartına bağlı ek kart olarak üretilir ve yapılan işlemler müşterinin asıl kart hesap özetine yansır.
  • Sanal kart ile işlem yapmak için ihtiyaç duyulan kart numarası, güvenlik numarası (CVV2 / CVC2), son kullanma tarihi bilgileri istenildiği an İnternet Şube ve Anadolubank Mobil üzerinden görüntülenebilir.
  • Sanal kart, Worldcard'a bağlıdır ve başlangıç limiti 0 TL'dir. İnternet Bankacılığı'nı kullanarak Sanal Kart'ınıza dilediğiniz limiti tanımlayabilirsiniz.
  • Anadolubank Sanal Worldcard’a sahip olmak için İnternet Şube kullanıcısı ve Anadolubank Kredi Kartı sahibi olunması yeterlidir.

Anadolubank Sanal Worldcard ile ilgili soru ve talepleriniz için 7/24 hizmet veren 0850 222 5550 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --