Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Hayat Sigortası Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Kobi & Tarım Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası sevdiklerinizi hayattaki kötü sürprizlere karşı güvence altına alır. Siz de onları güvence altına almış olmanın huzurunu yaşarsınız.

Yıllık Hayat Sigortası’nın Genel Özellikleri
  • Temel teminat: Vefat teminatı.
  • 18-65 yaş arası herkes yararlanabilir.( Tarım Hayat ürünün de  70 yaşa kadar yapılabilir.)
  • Sigorta süresi 1 yıldır.

Poliçe yaptırmak veya fiyat almak için en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.

*Hayat Sigortası Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş., HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.


Pembe Kurdele Hayat Sigortası

Kadın kanserlerine karşı teminat içeren Pembe Kurdele Hayat Sigortası kapsamındaki hastalıklardan (Meme kanseri, Rahim kanseri, Rahim ağzı kanseri, Rahim içi kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüpler ve vajina/Vulva tümörleri) biri ile karşılaşılması durumunda tek seferde ödenecek teminat tutarı, söz konusu hastalıkların tedavi süreci ve sonrasında finansal destek sağlar.

Pembe Kurdele Hayat Sigortası ile kendinizi, yakınlarımızı, kadın müşterilerimizi güvence altına alırken  AÇEV aracılığı ile kadınların eğitimi ve ailelerin sağlığına destek olabilirsiniz.
 
Türkiye’de ikamet eden 18-65 yaş arası kadın müşterilerimiz bu üründen yararlanabilir.

  • Sigorta süresi 1 yıldır.
  • Kronik rahatsızlığı veya geçmişte kanser tanı ve tedavisi almış kişiler teminat haricidir.
  • Poliçenin başlangıç tarihinden itibaren 90 günden sonra ortaya çıkan ilgili hastalıkların kesin tespitini takiben, sigortalının 30 günlük süre sonunda yaşıyor olması halinde, poliçede belirtilen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir.
  • 30 günlük süre içinde sigortalının vefatı halinde, ana teminat olan vefat teminatı varislere ödenir.

Poliçe yaptırmak ve Fiyat almak için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Pembe Kurdele Hayat Sigortası, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.


Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

Bu poliçe ile hem kendinizi hem sevdiklerinizi güvence altına almış olacaksınız. Poliçe süresi boyunca hayatta kalınması durumunda poliçe süre sonunda yatırdığınız parayı birikimli  olarak alabilirsiniz; süre içerisinde vefat durumunda ise varislerinize yatırdığınız prim ve  birikiminiz ödenir.

Vefat Teminatı: Poliçe süresi içerisinde olası bir yaşam  kaybı durumunda, poliçe üzerinde yazılı olan Sigorta  Bedeli vefat tazminatı olarak sigortalının lehdar olarak  belirlediği kişilere ödenir.

Süre Sonu (Yaşama) Teminatı: poliçe sürenin  sonunda vefat riskinin gerçekleşmemesi ve sigortalının  yaşamına devam etmesi ve/veya poliçenin iptal  edilmemiş olması durumunda ise, ödül tutarından yüzde 15'e kadar olan stopaj oranı düşüldükten sonra  sigorta başlangıcında ödenmiş olan prim tutarına ek  olarak, ödenen tek prim tutarının net yüzde 17'si oranında  ödül hesaplanarak sigorta ettirene ödenir.

  • Poliçe suresi tercihe göre 5 yıl ve 10 yıldır.
  • Bu poliçe 18-70 yaş arasındaki bireysel müşterilerimize yapılır.

  
Poliçe yaptırmak veya fiyat almak için en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.

Tek Primli Ödemeli Ödüllü  Hayat Sigortası; Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --