Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Altın Hesabı Altın Hesabı

Altın Hesabı

Anadolubank Altın Hesap’la birikimleriniz altın olsun!

Birikimlerinizi; fiziksel olarak alım, satım ve teslimle uğraşmadan Anadolubank Altın Hesap ile değerlendirin ve güvence altına alın!

Anadolubank Altın Hesabı, birikimlerini altında değerlendirmek ve güvenli bir şekilde işlem yapmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Altın Hesap, fiziki alım satım ve teslim yapılmasına gerek olmadan kayıtlı olarak uygulanabilir. Müşteriler, ihtiyaçlarına göre ‘Vadeli Altın Hesap’ ya da ‘Vadesiz Altın Hesap’ oluşturabilirler. 

Hesaplama Aracımızı kullanarak Vadeli Altın Hesabı faiz oranları ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

1 gram altın 995/1000 saflıktaki değere eşittir.


Vadesiz Altın Hesabı nedir?

Altın birikimlerinizi, çalınma ve kaybolma riski olmadan bankamızda oluşturacağınız Vadesiz Altın Hesabı’nda değerlendirebilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesap, en az 1 gram olarak açılabilir.


Vadeli Altın Hesabı nedir?

Vadeli Altın Hesabı oluşturarak, altın birikimlerinizi hem güvenle hesabınızda değerlendirebilir hem de avantajlı vadeli altın hesabı faiz oranları ile altınlarınıza daha fazla değer kazandırabilirsiniz. Vadeli Altın Hesabı hesaplama işlemi için Hesaplama Aracımızı kullanabilir, elde edebileceğiniz Vadeli Altın Hesabı faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz. 

En az 20 gram olarak açılabilmektedir. 

Anadolubank Altın Hesabı ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Altın Hesabı nasıl oluşturabilirim?
Anadolubank Altın Hesap açtırmak için şubelerimize başvurmanız yeterli olacaktır.
Altın hesaplarında alınabilecek minimum altın kaç gram olmalıdır?
Altın hesaplarında minimum işlem limiti 0.01 gramdır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --