%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 4 kez %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

    Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Back-Up Hizmet Hattı’nı (02123673598) arayarak %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz.

      Anadolubank Özel Bankacılık Müşterileri, Fırsatlar Dünyası uygulaması üzerinden alacağı kodla birlikte, transfer saatinden en az 24 saat önce; bayram, resmi tatil vb. dönemlerde ise 72 saat önce Back-Up Hizmet Hattı’na rezervasyon yaptırmak şartı ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir il sınırları, Bodrum’da ilçe yarımada sınırları içinde ve Dalaman’da Göcek, Fethiye (Merkez), Akyaka, Fethiye Hilside&Likya Word, Sarıgerme, Ortaca, Sarsala, Dalyan, Köyceğiz, İztuzu, Çalış Plajı, Gökova, Ovacık, Ölüdeniz, Marmaris Merkez, Hisarönü , İçmeler, Orhaniye, Marmaris Turunç, Yalancı Boğaz, Aksaz, Selimiye, Bozburun, Datça Aktur, Datça Merkez, Ekincik, Karacasöğüt, D–Otel Maris (Orhaniye) ve Bördübet bölgesinde havaalanından adrese veya adresten havalimanına ulaşım için özel şoförlü %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti’ni talep edebilir.

        Rezervasyon iptalleri 12 saat öncesinden Back-Up Hizmet Hattı’na bildirilmelidir.

        Hizmette araç segmenti ve lokasyonlar değişkenlik gösterebilir.

        Adresten alımlarda bekleme süresi rezervasyon saati itibariyle azami 15 dk.’dır.

        Transfer kullanımı sırasında belirtilen iki nokta arasında farklı adreslere uğranmaz.

        Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. köprü) ve ücretli otoban kullanımları ücreti karşılığında sunulan bir hizmettir. Müşteri transfer rezervasyonunu yaparken veya hizmet alımı sırasında bu güzergahların kullanımını talep etmesi halinde Hizmet Hattı yetkilisine bilgi vermesi ve ödemeyi Hizmet Hattı üzerinden yapması gerekmektedir.

        İsimlikle Karşılama Hizmeti, hizmetin geçerli olduğu bölgelerde yer alan havaalanlarında ücreti karşılığında sunulan bir hizmettir. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk veya bebek koltuk adedi toplam sayıya dahil edilmektedir.

        Hizmet kullanımında genel Back-Up koşulları geçerlidir.

        Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 4 kez %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti sunulacaktır.

        Anadolubank ve Back-Up, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.

        Hizmet bitiş tarihi 30.06.2022’dir.


2022-02-08 - 2022-06-30

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.

Yeni reklam filmimiz yayında!