Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

%50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

Anadolubank Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti!

·    Hizmetten faydalanmak için ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilir ve Özel Bankacılık VIP Hizmet Hattı’nı (02166066998) arayarak %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz.

·    Anadolubank Özel Bankacılık Müşterileri, Fırsatlar Dünyası uygulaması üzerinden alacağı kodla birlikte, transfer saatinden en az 24 saat önce; bayram, resmi tatil vb. dönemlerde ise 72 saat önce Hizmet Hattı’na rezervasyon yaptırmak şartı ile İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir il sınırları, Bodrum’da ilçe yarımada sınırları içinde ve Dalaman’da Göcek, Fethiye (Merkez), Akyaka, Fethiye Hilside&Likya Word, Sarıgerme, Ortaca, Sarsala, Dalyan, Köyceğiz, İztuzu, Çalış Plajı, Gökova, Ovacık, Ölüdeniz, Marmaris Merkez, Hisarönü , İçmeler, Orhaniye, Marmaris Turunç, Yalancı Boğaz, Aksaz, Selimiye, Bozburun, Datça Aktur, Datça Merkez, Ekincik, Karacasöğüt, D–Otel Maris (Orhaniye) ve Bördübet bölgesinde havaalanından adrese veya adresten havalimanına ulaşım için özel şoförlü %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti’ni talep edebilir.

·    Rezervasyon iptalleri 12 saat öncesinden Özel Bankacılık VIP Hizmet Hattı’na bildirilmelidir.

·    Hizmette araç segmenti ve lokasyonlar değişkenlik gösterebilir.

·    Adresten alımlarda bekleme süresi rezervasyon saati itibariyle azami 15 dk.’dır.

·    Transfer kullanımı sırasında belirtilen iki nokta arasında farklı adreslere uğranmaz.

·    Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. köprü) ve ücretli otoban kullanımları ücreti  karşılığında sunulan bir hizmettir. Müşteri transfer rezervasyonunu yaparken veya hizmet alımı sırasında bu güzergahların kullanımını talep etmesi halinde Hizmet Hattı yetkilisine bilgi vermesi ve ödemeyi Hizmet Hattı üzerinden yapması gerekmektedir.

·    İsimlikle Karşılama Hizmeti, hizmetin geçerli olduğu bölgelerde yer alan havaalanlarında ücreti karşılığında sunulan bir hizmettir. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk veya bebek koltuk adedi toplam sayıya dahil edilmektedir.

·    Hizmet kullanımında genel C&C koşulları geçerlidir.

·    Özel Bankacılık Müşterilerine ayda 2 kez %50 İndirimli VIP Havalimanı Transfer Hizmeti sunulacaktır.

·    Anadolubank ve C&C, hizmeti durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Kampanya başlangıç tarihi: 08.02.2022
Kampanya bitiş tarihi: 31.12.2024

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --