Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2023
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank’tan Dijital İhtiyaç Kredisi

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik değer yaratan finansal çözümler sunan Anadolubank, dijital kanallarda da ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Anadolubank Dijital İhtiyaç Kredisini müşterilerinin kullanımına sundu.

Çağdaş bankacılık çözümleri ve sürdürülebilir büyüme performansıyla değer yaratan Anadolubank, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ederken dijital kanallardan İhtiyaç Kredisi ürününü devreye aldı.

Dijitale Özel Ayrıcalıklar

Anadolubank’ın yeni ürünü, dijitale özel avantajlı faiz oranlı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi müşterilerine gelire uygun ödeme planıyla ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor. Hayat Sigortalı ve Hayat Sigortasız, 100 bin TL’ye kadar, 36 aya varan vade gibi seçeneklerle sunulan Anadolubank dijital ihtiyaç kredisi başvurusu şubeye gitmeden İnternet Şube ya da Anadolubank Mobil’den kolaylıkla yapılabiliyor. Anadolubank müşterisi olmayanlar ise Anadolubank Mobil’i indirerek veya anadolubank.com.tr üzerinden müşteri olduktan sonra dijital ihtiyaç kredisine kolayca başvurabiliyor. Uçtan uca dijitalde tamamlanabilir bir süreç olan dijital ihtiyaç kredisinde başvuru otomatik olarak değerlendirildikten sonra, onaylanması durumunda kredi hemen kullanılabiliyor. 
Dijital bankacılık alanında emin adımlarla yürüdüklerini belirten Anadolubank Dijital Bankacılık Bölüm Başkanı Burcu Ertaner Şenay, “Hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler, pandemi döneminde değişen alışkanlıklar, artan akıllı telefon ve internet kullanımının bir sonucu olarak bireyler dijital bankacılık hizmetlerini daha fazla kullanmaya ve hatta daha fazla tercih etmeye başladı. Bunun en önemli nedeni, finansal ya da finansal olmayan birçok işlemin artık dijital bankacılık hizmetleriyle çok kısa bir sürede gerçekleştirilebiliyor olması. Dijital bankacılık, müşterilerin günlük hayatlarının önemli bir parçası haline gelirken, Anadolubank olarak biz de yeni çağın sunduğu olanakları kullanarak, banka stratejimiz ve küresel konjonktür paralelinde dijital bankacılık alanında önemli yatırımlar yapıyoruz. Kullanıma sunduğumuz Dijital İhtiyaç Kredisi sayesinde de müşterilerimizin ihtiyaçlarını ertelememeleri için yanlarında oluyoruz. Dijital kanallarımıza yatırım yapmaya ve dijital kanaldaki ürün ve hizmetlerimizi çeşitlendirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --