Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2020
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank, Ankara Gimat şubesini açtı

Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank yatırımlarına devam ediyor. Ankara’da açtığı Gimat şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye hazır olan Anadolubank, geçtiğimiz yıl başlattığı yeni şube atılımına devam edecek.

Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını döneminde de yatırımlarına devam eden kurum, Ankara’da açtığı Gimat şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye hazır.

2019 yılında başlattığı yeni şube atılımına devam eden banka, 2020’de de Diyarbakır şubesine ilave olarak 2 yeni şube daha açmaya hazırlanıyor. Hem bireysel hem de ticari bankacılığına yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet vermeye devam eden Anadolubank, ülkemizin her noktasındaki müşterilerinin yanında olmayı sürdürecek.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --