Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Sizin İçin Kartlar Peşine Taksit ve Erteleme
Peşine Taksit ve Erteleme Peşine Taksit ve Erteleme

Peşine Taksit ve Erteleme

Peşin alışverişlerinize taksit ve erteleme fırsatı Anadolubank Kredi Kartlarında!

Anadolubank Kredi Kartınız ile peşin peşin alın, taksit taksit ödeyin. Alışveriş yaptığınız kurum ya da üründe kredi kartına taksit olmasa bile Anadolubank kredi kartınızı kullanarak yaptığınız peşin harcamalarınızı daha sonra İnternet Şube’den taksitlendirebilir, erteleyebilir ve diğer ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

• Anadolubank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar

• Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Kredi Kartı Peşin Alışveriş Taksitlendirme ve Erteleme İşlemi Yapabileceğim Kanallar Nelerdir?

Peşin harcamalarınızı taksitlendirme ve erteleme işlemlerinizi İnternet Şube aracılığıyla yapabilirsiniz. Her türlü sorunuz için Anadolubank Çağrı Merkezi’ni 0850 222 5550 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Kredi Kartı Peşin Alışveriş Taksitlendirme ve Erteleme İşleminin Avantajları Nelerdir?

Anadolubank Kredi Kartınız ile yaptığınız peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir veya erteleyebilirsiniz. Böylece bütçenize uygun bir ödeme planı oluşturarak ödemelerinizi ilerleyen zamanlarda daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. 

Kimler Kredi Kartı Peşin Alışveriş Taksitlendirme ve Erteleme İşlemi Yapabilir?

Anadolubank bireysel kredi kartı sahibi müşterilerimiz peşin olarak yaptıkları alışverişlerini taksitlendirebilir veya erteleyebilirler. Ticari kartlar kampanya kapsamı dışındadır. 

Taksitlendirme ve Erteleme İşlemini Ne Zaman Yapabilirim?

Sonradan taksitlendirme, dönem içerisindeki peşin satış işlemlerine yapılabilmektedir. Sonradan taksit için kredi kartı ekstrenizin kesilmemiş olması gerekir.  Ekstreye yansıyan peşin işlemler için sonradan taksitlendirme yapılamaz. 

Kredi Kartı Peşin Alışverişlerinde En Fazla Kaç Taksit Yapılabilir?

En fazla 3 taksit yapılabilmektedir.

Hangi Tür Harcamalarımı Taksitlendirebilirim?

Yasal düzenlemeler gereği telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar; yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları sonradan taksitlendirme uygulamasına dâhil değildir.

Taksitlendirme ve Erteleme İşleminde Faiz Tutarı Üzerinden Ne Tür Vergiler Alınır?

Sonradan taksitlendirme hizmetinden ücret alınmamaktadır. Faiz tutarı üzerinden ayrıca BSMV ve KKDF yansıtılmaktadır.

Kredi Kartı Peşin Alışveriş Taksitlendirme ve Erteleme ile Ekstrelerimi Kaç Gün Erteleyebilirim?

Anadolubank kredi kartınızla yaptığınız peşin alışverişlerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz. 

Taksitlendirme ve Erteleme İşlemi Nasıl İptal Edilir?

İnternet Şube üzerinden Kart Listesi menüsüne tıklayın. Bu menüden Kart Detayı ve Ertelenen İşlemler sekmesine gelerek taksitlendirme ve erteleme talebinizi iptal edebilirsiniz. İşlem taksitlendir talebinizi hesap kesim tarihinize kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. Hesap kesim tarihinden sonra iptal talepleri için erken kapama yapılabilecektir. 

Taksitlendirme ve Erteleme İşlemini Erken Kapatma Durumunda Ne Olur?

Taksitlendirdiğiniz işlemi için iptal veya erken kapama yapmanız durumunda kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansıtılır. Erken kapama faizi KKDF+BSMV masrafları ile birlikte yansıtılır.

Kredi Kartı Peşin Alışveriş Taksitlendirme ve Erteleme İşlemi için Minimum Tutar Nedir?

100 TL ve üzeri peşin alışverişler taksitlendirilip ötelenebilmektedir.

Taksitlendirilmiş İşlemler İçin Yeniden Taksitlendirme Talep Edebilir Miyim?

Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamamaktadır.

Sonradan Taksitlendirme Işlemlerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Sonradan taksitlendirme işlemine ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alır. Hesap özeti asgari borcun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanır.

Üye İşyerlerinden Kazandığım Puan Kullanım İşlemleri Taksitlendirilebilir Mi?

Üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri taksitlendirilemeyecektir.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --