Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2022
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank ile dünya sigorta devi MetLife’tan güç birliği

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli bankası Anadolubank, yaklaşık 150 yıldır sigorta sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’de de ilk sıralarda yer alan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında, Anadolubank müşterileri MetLife Emeklilik ve Hayat’ın; Hayat, Ferdi Kaza ve BES sigorta ürünlerinden faydalanacak.

Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, banka sigortacılığı alanındaki iş birliklerine dünya sigorta devlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş ile devam ediyor. Anadolubank ile MetLife  Emeklilik ve Hayat A.Ş arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında, Anadolubank müşterileri banka şubelerinden MetLife Hayat Sigortası ve MetLife Bireysel Emeklilik Sigortası (BES) sözleşmesi yapabilecekler. 

İş birliği hakkında açıklama yapan Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan, “Anadolubank olarak, Banka sigortacılığı alanında yeni ürünler geliştirerek ve iş birlikleri gerçekleştirerek, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri  yaratmak en önemli motivasyonlarımızdan biri. Bu doğrultuda, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar lideri konumundaki MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile sigortacılık alanında yaptığımız iş birliğinin hazırlıklarını uzun süredir yürütüyorduk. Nisan 2022 itibarıyla MetLife’ın Hayat Sigortası, Ferdi Kaza ve Bireysel Emeklilik Sigortası (BES) branşlarındaki, müşterilerimize değer yaratacak ürün portföyüyle güçlü bir birliktelik oluşturduk. İş birliğimiz, süreç içinde MetLife’ın Dijital  ve diğer sigorta ürünleri ile zenginleşecek” ifadelerini kullandı. 

 

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --