Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2023
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank, kripto para platformlarına TL  para transferi sunuyor

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun finansal çözümleri sunma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Anadolubank, mobil ve internet bankacılığı kanalları üzerinden kripto para platformlarına hızlı ve kolay bir şekilde para transferi yapma hizmetini hayata geçirdi.

Finansal dünyayı kökten değiştiren kripto piyasaları farklı yatırım fırsatları arayanların hızla radarına giriyor. Güncel trendlere ve artan talebe karşılık veren Anadolubank da müşterilerine kripto para platformlarına güvenli ve kolay bir şekilde para transferi yapma imkanı yaratıyor.

Paribu ile olan iş birliği çerçevesinde Anadolubank’ın kullanıcı dostu mobil uygulaması ve internet bankacılığı platformu ile müşteriler, transfer işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilecekler. Bu yenilikçi hizmet, hem deneyimli kripto para yatırımcılarına hem de kripto para dünyasına yeni adım atanlara hitap etmeyi amaçlıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Anadolubank Dijital Bankacılık Departmanı Bölüm Başkanı Burcu Ertaner Şenay; ‘’Anadolubank olarak, Türkiye’deki kripto para transferiyle ilgili yaşanan gelişmelere katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dijital varlıkların ve kripto para birimlerinin giderek daha fazla kabul gördüğü bir dönemde, müşterilerimize bu alanda güvenli ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak önceliklerimiz arasında. Türkiye, kripto para teknolojisi ve inovasyonunda önemli bir rol oynuyor. Biz de kripto para platformlarına para transferi yapma imkanı sunarak, müşterilerimize yatırım işlerimlerinde finansal esneklik sağlamak ve Türkiye’nin bu alandaki ilerlemesine destek olmak istiyoruz” dedi.

“Kripto para birimleri, finansal dünyada yeni bir döneme işaret etmektedir” diyen Şenay şöyle devam etti: “Kripto para platformlarına para transferi hizmetimiz, müşterilerimizin kripto para yatırımlarını kolaylıkla gerçekleştirmelerini ve finansal hedeflerine ulaşmalarını destekliyor. Bu hizmetin Türkiye’deki finansal teknoloji alanında gerçekleşen ilerlemelere katkıda bulunması bizim için sevindirici bir durum. Anadolubank olarak, müşterilerimizin finansal güvenliklerini en üst düzeyde sağlamak ve teknolojik yenilikleri takip ederek onlara en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda Kripto para platformlarına para transferi hizmetimiz, güvenliğe odaklanan bir yaklaşımla tasarlandı ve müşterilerimizin verileri ile varlıklarının korunmasını sağlamak amacıyla çeşitli güvenlik önlemleriyle de desteklendiğini söyleyebilirim.”Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --