Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
2020
Renkli Hesap Müşterisi Ol
Renkli Hesap
Müşterisi Ol
En Yakın Anadolubank
En Yakın Anadolubank

Anadolubank yeni kredi ürününü hizmete sundu

Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, TLREF (Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı)*  endeksli yeni kredi ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

Anadolubank, hem bireysel hem de ticari bankacılığa yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor. Banka, reel sektöre fon sağlamak üzere, uluslararası standartlara uygun ve şeffaf bir endeks oranı olan TLREF (Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı) endeksli yeni kredi ürünüyle müşterilerine çözümler sunmaya devam ediyor.

Ürün yelpazesine eklediği TLREF kredi türü ile müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap veren banka, sektördeki yenilikçi ve rekabetçi duruşuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Anadolubank, yeni ürünüyle ticari müşterilerine piyasa koşullarına uygun, değişken faizle borçlanma imkanı sunuyor; TLREF’e endeksli krediler için limit, işlem ve firma bazında kredi değerliliğine göre belirleniyor.

Yeni ürünlerle müşterilerinin yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizen Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, en uygun finansal çözüm önerilerini sunmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Son dönemde, ülkemiz finans piyasalarının en önemli referans göstergesi haline gelen TLREF endeksinin önümüzdeki süreçte daha da yaygın kullanılacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda TLREF endeksli ürün yelpazemizi genişletmeye yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde TLREF endeksli kredi ürünlerimizin dışında, mevduat müşterilerimiz için de TLREF endeksli bono ürünümüzü müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.” 

*Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı, finansal sistem tarafından erişilebilir ve uluslararası standartlarla uyumlu bir referans faiz oranı olarak  Borsa İstanbul tarafından hesaplanmaktadır.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --