Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
TİCARİ-KURUMSAL » BUSINESS KART » EŞİT TAKSİTLİ NAKİT AVANS

BUSINESSCARD EŞİT TAKSİTLİ NAKİT AVANS KULLANIM BİLGİLERİ

1. Businesscard'lar için Eşit Taksitli Nakit Avans işlemleri, sadece Anadolubank ATM'lerinde yapılmaktadır. Şirketinizin küçük tutardaki nakit ihtiyaçları ve kampanya fırsatından yararlanabilmeniz için sizi en yakın Anadolubank ATM'sin de bekliyoruz.

2. Eşit Taksitli Nakit Avans için ayrı bir ek limit tanımlanmamaktadır. Mevcut nakit avans limitinizin maksimum 20.000 TL'ye kadar olan kısmı kullanılabilmektedir.

3. Businesscard'ınız ile Eşit Taksitli Nakit Avans'ınızı, limitleriniz dâhilinde 2 - 9 ay arasında ve sadece Anadolubank ATM'lerinde kullanılanabilirsiniz.

4. Anadolubank ATM lerinde, günlük Eşit Taksitli Nakit Avans minimum kullanım limitiniz 300 TL olup, maksimum günlük kullanım limitiniz 3.000 TL dir.

5. Farklı günlerde dahi olsa toplamda kullandığınız Eşit Taksitli Nakit Avans bakiyeniz maksimum 20.000 TL dir.

6. Eşit Taksitli Nakit Avans işlemlerinde Worldpuan kazanımı geçerli değildir.

7. Nakit Avans limitiniz, kullanılan Eşit Taksitli Nakit Avans'ın brüt tutarı (anapara+ücret+faiz) kadar düşmektedir. Örneğin, 1.000 TL lik Eşit Taksitli Nakit Avans işlemi yaptığınızı ve bu nedenle oluşan faizin 100 TL olduğunu ve işlem ücretinin de 100 TL olduğu varsayılırsa, nakit avans limiti 1.200 TL düşecektir.

8. Ödeyeceğiniz ilk taksit tutarı, işlemin yapıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasındaki gün sayısına göre farklılık gösterebilir.

9. Eşit Taksitli Nakit Avans da iptal ve iade işlemi yoktur ancak ve erken kapama işlemi vardır.

10. Businesscard'lar için erken kapama işlemi, sadece internet şubesinden yapılabilmektedir. ATM ve Çağrı Merkezinden erken kapama işlemi yapılamamaktadır.

11. ATM üzerinden Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı için Eşit Taksitli Nakit Avans seçeneğini seçtikten sonra, simülasyon ekranı çıkacak ve onay verdiğiniz anda kullanım gerçekleşecektir.

12. Eşit Taksitli Nakit Avans'ın geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır.

13. Eşit Taksitli Nakit Avans taksitinin son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmaması veya taksit tutarından daha az ödeme yapılması halinde, taksit tutarı üzerinden günlük nakit avans faizi işlemektedir.

14. Eşit Taksitli Nakit Avans kullanımı ve erken kapama gerçekleştiği anda bankamızda kayıtlı bulunan cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

15. Eşit Taksitli Nakit Avansın işlem ücreti, işlem anında hesaplanmaktadır. Ekstrede ayrıca bir işlem ücreti alınmayacaktır. İşlem ücreti ve işlem ücretinin BSMV'si de işlem anında limit kontrolüne girecek ve limitten düşülecektir.

16. Duyurulan işlem ücretleri ve faiz oranlarına % 5 BSMV dâhil değildir.

Eşit Taksitli Nakit Avans Faiz ve Ücret Tablosu

Taksitli Nakit Avans Tutarı Taksit Adedi Faiz Oranı İşlem Ücretleri
300 TL ve üzeri 2 - 9 ay % 2,15

** %4,40  +  10 TL