Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
SGK Primi SGK Primi

SGK Primi

Anadolubank’ta SGK Primi ödeme çok kolay!

Anadolubank'ta SGK Prim Ödeme işlemlerinizi nakit ya da hesabınızdan kolayca ödeyebilirsiniz.

  • Daha önce müşterimiz olun ya da olmayın,SGK primi ve İşsizlik Sigortası mükellefi iseniz Mükellef Tahakkuk Fişi, Tahsilat Makbuzu, ya da Ödeme Mektubu ile birlikte herhangi bir şubemizden ödemenizi yapabilirsiniz.
  • SGK primleri ayın sonuna kadar yatırılabilir. Bu günün tatile rast gelmesi durumunda son ödeme tarihini izleyen ilk iş günü ödeme yapılır.
  • Bankamız müşterisi iseniz, ödeme emrini faks ya da telefonla da verebilirsiniz. Bunun için bir kereye mahsus olmak üzere şubeye gelerek “Faks Sözleşmesi"ni imzalamanız yeterli olacaktır.
  • Bankamıza yapacağınız ödemenin nakit ya da hesaptan olması gerekir.
  • Geçmiş dönemlere ait SGK prim borcunuzu, 6111 Sayılı Kanuna göre yapılandırdığınız SGK primlerinizi bankamızdan ödeyebilirsiniz.
  • Gecikmiş SGK prim ödemelerinizi bankamızdan yapabilirsiniz.
  • Bankamızca gerçekleştirilen tahsilata ilişkin kayıtlar aynı gün, elektronik ortamda SGK Genel Müdürlüğü‘ne transfer edilir. Tahsilat, bankanın gelişmiş teknik altyapısı yoluyla SGK Genel Müdürlüğü‘nün talimatları doğrultusunda, güncel mevzuata uygun şekilde gerçekleşir.
  • Ödeme yaptıktan sonra ayrıca SGK’dan belge almanız gerekmez. Tahsilat karşılığı verilen dekont yeterlidir.

Anadolubank SGK prim ödeme  ile detaylı bilgi almak için Anadolubank Şubeleri’ni ziyaret edebilir veya 0 850 222 55 50 no.lu Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --