Dijitale Özel Hoş geldin Faizi ile Renkli Hesap açın, kazanmaya hemen başlayın!
Anadolu FX Anadolu FX

Anadolu FX

Anadolu Fx ile döviz ve altın gibi kıymetli maden işlemlerinizi en kolay ve en hızlı yoldan yapabilirsiniz. Canlı kurları anlık takip edebilir, beklentide olduğunuz kur seviyesi için ileri tarihli emir verebilirsiniz. Kur sabitleme özelliğiyle işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir, işlem geçmişiyle geriye dönük işlemlerinizin fiyat performans takibini sağlayabilirsiniz. Hedeflediğiniz kur bilgisi için alarm kurabilir, alarm düzenleyebilir veya iptal edebilir, günlük işlem limitlerinizi belirleyebilirsiniz.

  • 5/24 canlı kurlarla işlem yapın. Döviz ve altın gibi kıymetli maden alış ve satış işlemlerinizi avantajlı kurlar ile haftanın mesai günlerinde 5/24 canlı kurlar ile tatil günlerinde ise piyasa kurları ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Anlık kur takibi yapın. İşlemlerinizi uluslararası piyasa verilerine bakarak anlık olarak yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz kur seviyesini beklemeden ileri tarihli emir ekleyin. “Emir ekleme” özelliği ile işlem yapmayı düşündüğünüz döviz ve kıymetli maden cinsi için beklediğiniz kur seviyesinden alım yapabilmek için ileri tarihli emir verebilirsiniz. Anadolu FX kur seviyesini takip eder ve kur beklediğiniz seviyeye geldiğinde otomatik olarak gerçekleşir. Dilerseniz birbirine bağlı “Zincir Emir” özelliğini de kullanabilirsiniz.
  • Hedeflediğiniz kur bilgisi için alarm kurun. Anadolu FX’te bulunan alarm özelliği ile seçtiğiniz döviz ve kıymetli maden cinsi için hedeflediğiniz kur bilgisini kaydedebilir ve kur bilgisi istediğiniz seviyeye ulaştığında bildirim alabilirsiniz.
  • Kur sabitleme avantajından yararlanın. Mesai günlerinde saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında işlem yapmak istediğiniz döviz cinsinin alış ve satışı sırasında kuru sabitleyebilirsiniz. (Kur sabitleme süreleri piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Anadolubank Kur sabitleme özelliğini kapatma ve süreyi değiştirme hakkını saklı tutar.)
  • Döviz hareketlerini günlük ve saatlik olarak takip edin. Grafik İzleme ve Analiz özelliği sayesinde işlem yapacağınız döviz türünün hareketlerini günlük veya saatlik olarak izleyebilir, grafik üzerinde yer alan indikatörleri takip edebilirsiniz.  

Yatırım ile ilgili daha detaylı bilgi için Anadolubank Terimler Sözlüğü sayfasında bulunan Yatırım Sözlüğü’ne tıklayabilirsiniz.

Sürdürmek istediğimiz
çok şey var

Gelecek için de Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik Faaliyetlerimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakabilmek amacıyla, gerçekleştirdiğimiz vegerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza sürdürülebilirliği dahil ediyoruz.

Anadolubank logo
-- --