Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
TARIM » KREDİ ÜRÜNLERİ » YATIRIM KREDİLERİ

tarımsal işletme kredisi

YATIRIM KREDİLERİ

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla tarla alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Arazi varlığını arttırmak isteyen çiftçi kayıt sistemine kayıtlı ve çiftçilik belgesine sahip üreticilerimize ürün desenine göre 60 ay vadeye kadar kredi kullandırılmaktadır.

 

Tarımsal faaliyet hacmini genişletmek isteyen üreticilerin yeni arazi alımında ve 6292 kanun ile 19.04.2012 tarihinde kabul edilen ve 26.04.2012 tarihinde resmi gazetede yayınlanan 2/B yasası kapsamında yer alan arazilerin alımında finansman desteği sunmaktadır.

 

Tarımsal faaliyetinin hacmini genişletmek isteyen üreticilerin, bu amaçla traktör alımları ile ilgili kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sıfır km ya da 2.el araçlarda belirli şartlar çerçevesinde traktör alım kredileri kullandırılmaktadır.

 

Tarımsal faaliyetin yerine getirilmesi için en geniş anlamıyla ihtiyaç duyulan her türlü alet ve ekipmanın alımının finanse edilmesine yönelik ürünler sunmaktadır.

 

Büyükbaş hayvan faaliyetinde bulunan ve büyükbaş hayvan alımı yapacak üreticilerin finansman gereksinimlerini gelir akışına uygun bir ödeme planı ile karşılanmaktadır.

 

Bitkisel üretimlerini ya da örtüaltı üretim kapasitelerini genişletmek isteyen üreticilerin sera yatırımlarının finansman ihtiyaçlarını karşılamaktadır.