Enterprise'dan Araç Kiralamalarında %40 İndirim!

Enterprise'dan Araç Kiralamalarında %40 İndirim!

Anadolubank müşterilerine özel,  enterprise.com.tr/anadolubank adresi üzerinden yapılacak kiralamalarda yüzde 40 indirim!

        Kampanyaya katılmak için Anadolubank Mobil ya da İnternet Şubemize giriş yaptıktan sonra, 'Bana Özel Fırsatlar' kısmından ‘Kod Al’ butonunu tıklayarak katılım şifrenizi alabilirsiniz. Kampanya, https://www.enterprise.com.tr/anadolubank  adresi üzerinden yapılan online işlemlerde geçerlidir.

        Kampanya, Enterprise’ın tüm ofisleri için yapılan web rezervasyonlarında geçerlidir.

        Yurtiçi araç kiralama indirimden yararlanmak için kampanya kodunun kullanılması yeterlidir. Kod, tek seferlik kullanım içindir.

        İndirimin geçerli olduğu süre boyunca kampanyaya katılım hakkı sınırsızdır.

        Kampanya, Enterprise'ın başka kampanyalarıyla birleştirilemez ve sadece günlük kiralamalarda geçerlidir. (En fazla 31 gün)

        Kampanya, Enterprise filo imkanları ile sınırlıdır. Araç, marka ve model garantisi verilmez.

        Kampanya kapsamındaki indirim, yalnızca araç kiralamalarda geçerlidir; hiç bir ek hizmet için geçerli değildir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.

        Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir. Koşullara, https://www.enterprise.com.tr/kiralama-sozlesmesi adresinden ulaşabilirsiniz.

        Anadolubank veya Enterprise Rent-A-Car, kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.


2021-01-21 - 2021-05-31

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.