Anadolubank ile Akaryakıt Alımlarınızda %6 indirim!

Anadolubank ile Akaryakıt Alımlarınızda %6 indirim!

Anadolubank Kredi Kartlarınız ile yakitsepetim.com'a üye olun, Petrol Ofisi veya Shell istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde %6 indirim'i kazanın! 

● Kampanya, 1 Eylül 2021 tarihi itibarıyla tüm Petrol Ofisi ve Shell istasyonlarında geçerlidir.

● Sisteme, https://www.yakitsepetim.com/ üzerinden kayıt olabilirsiniz.

● Kayıt aşamasında ödeme yönteminin kredi kartı olarak seçilmesi, kredi kartı bilgilerinin girilmesi ve kampanya kodu olarak da ANADOLU yazılması gerekecektir.

● Petrol Ofisi ya da Shell olmak üzere marka seçimi yapıldıktan sonra akaryakıt alımları müşteri talebine göre anahtarlık veya chip ile yapılacaktır. Detaylı bilgi için Kar-Las Akaryakıt A.Ş. yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

● Petrol Ofisi ve Shell istasyonları tarafından uygulanan akaryakıt pompa satış fiyatının KDV hariç tutarı üzerinden, müşteriye %6 oranında indirim uygulanacaktır. Kar-Las Akaryakıt A.Ş. her ayın 15'inde ve ay sonunda faturalandırma yaparak indirimi faturaya yansıtacaktır. 1-15 tarihleri arasındakiler 15'den sonra, 15-30 tarihleri arasında yapılanlar 30'dan sonra iade işlemleri yapılmaktadır.

● Kampanya başlangıç tarihinden itibaren Yakıtsepetim Sistemi'ne kayıt olan ve kampanyanın geçerli olduğu Anadolubank kartlarından birine sahip olan müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

● Belirtilen indirimler, müşterinin yapacağı sözleşme boyunca sürer. Yakıtsepetim, oluşacak piyasa koşullarına göre indirim geçerlilik süresini ve oranını değiştirme hakkını saklı tutar.

● Kampanya süreci ile ilgili 0532 215 82 18 ve 0532 650 23 80 no.lu telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.2021-09-01 - 2021-12-31

Anadolubank logo

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz.