Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
TARIM » KREDİ ÜRÜNLERİ » TARIMSAL İŞLETME KREDİLERİ

tarımsal işletme kredisi

TARIMSAL İŞLETME KREDİLERİ

Çiftçilerimizin nakit akışına ve ürün finansmanına yönelik tasarlanmış kartlı ödeme sistemidir. Ödeme vadesi üreticilerimizin ağırlıklı ürün geliri sistem tarafından belirlenen, vadesi 12 ayı geçmeyen, vadesi içerisinde geri ödeme / kapama yapılabilen tarımsal işletme kredisidir.

Tarım Kart ile tüm banka POS'larında vadesiz veya Tarım Kredisi hesabından tek ödemeli alışveriş yapabilmektedir ve tüm banka ATM'lerinde vadesiz veya Tarım Kredisi hesabından nakit çekim yapılabilmektedir.

Periyodik geliri olmayan üreticilerimiz anlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek üründür. Üreticilerin SGK ödemeleri ve otomatik ödemelerinin tahsilatının daha rahat ödemelerini sağlamaktadır. İster hasat vadeli ödeme,  ister her an ödemeli, hesabınıza tanımlı hemen kullanıma hazır olacak şekilde nakit ihtiyacınız karşılanmaktadır.

Bitkisel üretiminin yanında süt / besi hayvancılığı faaliyetinde bulunan üreticilerin finansman gereksinimlerini gelir akışına uygun bir ödeme planı ile karşılanmaktadır.

Bitkisel üretiminin yanında küçükbaş hayvancılığı ya da besi faaliyetinde bulunan üreticilerin finansman gereksinimlerini gelir akışına uygun bir ödeme planı ile karşılanmaktadır.

Tarımsal faaliyeti ağırlıklı olarak arıcılık olan üreticilerimizin tüm tarımsal ihtiyaçları için kullanılan kredilerdir.

Tarımsal ihtiyaçların karşılanması yanında, üreticilerimizin diğer banka ve kooperatiflerde bulunan kısa- orta - uzun vadeli borçlarını bankamızda tek elde toplanması amacı ile kullandırılmakta olan tarımsal işletme kredileridir.

Ürününüzü teslim etmek için  satım / ekim  sözleşmesi yaptığınız  firma, birlik, kooperatiflerin ödemeleri öncesinde doğan nakit ihtiyacının karşılanmasını sağlıyoruz. Kredinin geri ödemesi Sözleşme yaptığınız kurum tarafından ürün bedeli ile yapılmaktadır.

Elektronik Ürün Senedi (ELÜS); tarımsal ürünlerin lisanslı depolara teslimlerinde düzenlenen ve depolanan ürün detayını gösteren, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) nezdinde elektronik olarak saklanan bir varant türüdür. Ürününü lisanslı depolara teslim eden üreticilerimiz, Elektronik Ürün Senedi karşılığı Bankamızdan kredi kullanabilirler