Anadolubank Logo
×
Bireysel   Kurumsal  
Başvuru ve Parola İşlemleri Kredi Karti
Ekstre Goruntuleme
TARIM » SİGORTA » TARIM SİGORTALARI

TARIM SİGORTALARI

BİTKİSEL ÜRÜN SİGORTALARI

Açık alanlarda ekim, dikim yapılan tüm bitkisel ürünler için dolu ve yangın riskinin neden olduğu hasarlar, sebze ve meyvelerde için dolu ve yangın teminatlarına ek olarak kalite kaybı teminatı sigorta kapsamındadır.

SERA SİGORTALARI

Örtü altı yetiştiriciliğinde, seralarımıza; dolu, fırtına, hortum teminatı paket olarak verilmektedir. Bunların yanında talebe bağlı olarak yangın, deprem, heyelan, taşıt çarpması, kar ağırlığı gibi risklere karşı sigorta kapsamına alınır. Sera sigortasında ürünün yanında konstrüksiyon, örtü ve teknik donanım da teminat altına alınmaktadır.

HAYVAN HAYAT SİGORTALARI

Her türlü hayvan hastalıkları, ölüm, mecburi kesim, yavru atma, kazalar ve zehirlenmeler sigorta kapsamındadır. Hasar halinde poliçe numaranız ile sigortayı yaptırmış olduğunuz acentemizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

KÜMES HAYVANLARI SİGORTASI

Bu sigorta, kapalı sistemde üretimi yapılan, bio-güvenlik ve hijyen kuralları sağlanmış tesislerde yetiştirilen kümes hayvanlarında oluşabilecek her türlü kanatlı hayvan hastalıkları, kazalar, zehirlenmeler, doğal afetler, yangın veya infilâk sebebiyle meydana gelen ölümler, zorunlu öldürmeler ve zorunlu kestirmeler sebebiyle meydana gelen zararları karşılar .

Poliçe yaptırmak veya fiyat almak için en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz.

**Tarım sigortası HDI Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.